2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerp en levering van een SNG-wagen voor Omroep Brabant
Beschreibung: Omroep Brabant zoekt een dienstverlener die samen met Omroep Brabant komt tot het ontwerp en de levering van een nieuwe satellietnieuwswagen (SNG-wagen). Zie selectieleidraad.
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1