2. Verfahren
Verfahren
Titel: ANPR-camera's ten behoeve digitale handhaving geslotenverklaringen en voetgangersgebieden
Beschreibung: Levering ANPR-camera’s, software, implementatie, beheer en onderhoud. Daarom een raamovereenkomst voor deze en evt. toekomstige trajecten voor enerzijds levering van de camera's. Daarnaast sluiten wij met winnende inschrijving ook een overeenkomst af voor (bijhorende) service. Voor levering ANPR-camera's wordt gebruik gemaakt van raamovereenkomst met maximale opdrachtwaarde van €500.000,-. Daarnaast wordt er met de winnende inschrijver ook een service contract afgesloten.
Interne Kennung: PMSW-1134
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34923000 Ausrüstung für die Straßenverkehrssteuerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung, 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten, 63712710 Verkehrsüberwachung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering ANPR-camera's
Beschreibung: Levering van ANPR-camera's vanuit raamcontract. Service vanuit aparte overeenkomst. Maximale opdrachtwaarde op het raamcontract voor leveringen ANPR-camera's is €500.000,-.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor het raamcontract op levering ANPR-camera's geldt twee jaar voor initiële contractperiode, met tweeverlengingsopties voor één jaar per verlenging. Voor de overeenkomst op onderhoud geldt dat deze ingaat na aankoop van de eerste afgenomen camera op het raamcontract en deze verloopt 4 jaar na de laatste aangeschafte camera vanuit de raamovereenkomst.