See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DDostawę pościeli, kocy i poduszek do kwater internatowych oraz internatów numer referencyjny DZP-OL.2610.174.2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pościeli, kocy i poduszek do kwater internatowych oraz internatów. Postępowanie jest podzielone na 8 części: Część 1: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Nowej Dębie Część 2: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Białej Podlaskiej Część 3: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Przemyślu Część 4: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Nisku Część 5: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Lublinie Część 6: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Chełmie Część 7: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Radomiu Część 8: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Dęblinie Zamawiający wezwie Wykonawców, których oferty zostały najwyżej ocenione w każdej z części, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, następujących podmiotowych środków dowodowych, aktualnych na dzień ich złożenia, potwierdzających brak podstaw wykluczenia: 1) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy dotyczącej braku prawomocnego orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 3) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1689 z późn. zm.), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę w zakresie danej części albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 4 do SWZ; 4) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 ustawy oraz 109 ust. 1 pkt 4 i pkt 5 ustawy oraz oświadczeniu dotyczącym przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 8 do SWZ
Interne Kennung: DZP-OL.2610.134.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Nowej Dębie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Nowej Dębie Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: DZP-OL.2610.174.2025 cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Białej Podlaskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pościeli, kocy i poduszek w Białej Podlaskiej. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: DZP-OL.2610.174.2025 cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche, 39512000 Bettwäsche
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Przemyślu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pościeli, kocy i poduszek w Przemyślu Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: DZP-OL.2610.174.2025 cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Nisku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pościeli, kocy i poduszek w Nisku Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: DZP-OL.2610.174.2025 cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Lublinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pościeli, kocy i poduszek w Lublinie Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: DZP-OL.2610.174.2025 cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Chełmie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pościeli, kocy i poduszek w Chełmie. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: DZP-OL.2610.174.2025 cz. 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Radomiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pościeli, kocy i poduszek w Radomiu. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: DZP-OL.2610.174.2025 cz. 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Dęblinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pościeli kocy i poduszek w Dęblinie. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: DZP-OL.2610.174.2025 cz. 8