2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie szkoleń rad pedagogicznych "Jak zaprojektować lekcję dostępną dla wszystkich. Projektowanie uniwersalne w edukacji : 20 szkoleń w woj. podlaskim i 20 w woj. warmińsko - mazurskim"
Beschreibung: Przedmiotem postepowania jest przeprowadzenie szkoleń rad pedagogicznych "Jak zaprojektować lekcję dostępną dla wszystkich. Projektowanie uniwersalne w edukacji : 20 szkoleń w woj. podlaskim i 20 w woj. warmińsko - mazurskim"
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest przeprowadzenie szkoleń rad pedagogicznych "Jak zaprojektować lekcję dostępną dla wszystkich. Projektowanie uniwersalne w edukacji : 20 szkoleń w woj. podlaskim i 20 w woj. warmińsko - mazurskim"