2. Verfahren
Verfahren
Titel: Praní zdravotnického prádla pro pracoviště v Ostravě, Brně, Olomouci a Jihlavě
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění služby spočívající v praní prádla pro jednotlivá pracoviště zadavatele. Služba Praní prádla zahrnuje svoz prádla z objektu sídla zadavatele v četnosti 1x týdně, praní prádla, žehlení nebo mandlování, sušení prádla, balení prádla pro expedici do fólií nebo alternativně do vypraných speciálních vaků a dovoz prádla zpět do sídla objektu zadavatele. Součástí předávky bude vždy seznam prádla s uvedením typu a počtu kusů.
Interne Kennung: ZU/12574/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1. Praní prádla pro pracoviště Ostrava
Beschreibung: Praní prádla pro pracoviště Ostrava
Interne Kennung: Část 1. Praní prádla pro pracoviště Ostrava
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona a ustanovením § 222 odst. 10 písm. a) zákona právo uzavřít smlouvu na tuto veřejnou zakázku (příslušnou část veřejné zakázky) s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, které vyplynulo z původního hodnocení nabídek v rámci příslušné části veřejné zakázky, a to nejpozději do 1 roku od nabytí účinnosti smlouvy. Dodavatel, který bude zadavatelem k uzavření smlouvy vyzván, bude povinen zadavateli předložit nejpozději do 30 dní od doručení výzvy, doklady prokazující splnění zadavatelem stanovených kvalifikačních předpokladů a podmínek účasti v původním zadávacím řízení. Pokud takto vybraný dodavatel odmítne smlouvu uzavřít nebo nesplní podmínky stanovené v tomto článku, může se za stejných podmínek zadavatel obrátit na dodavatele, který se umístil jako další v pořadí. Tento postup může zadavatel opakovat do doby, než vyzve k uzavření smlouvy dodavatele, který se umístil jako poslední v pořadí. Smlouva s takto osloveným dodavatelem bude uzavřena v podobě shodné se smlouvou předloženou v nabídce tohoto dodavatele. Výše uvedený postup lze použít v případě, kdy došlo a) k odstoupení od smlouvy na veřejnou zakázku učiněnému kteroukoli ze smluvních stran, nebo b) k výpovědi smlouvy na veřejnou zakázku ze strany zadavatele z jakéhokoli ve smlouvě uvedeného důvodu nebo bez uvedení důvodu, nebo c) k výpovědi smlouvy na veřejnou zakázku ze strany dodavatele z důvodů uvedených ve smlouvě, vyjma výpovědi učiněné bez uvedení důvodu. Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje, v příslušné části veřejné zakázky, možnost změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Změna se týká možnosti rozsahu služeb, a to v případě potřeby vyprání jiného typu prádla, než je uvedeno v zadávací dokumentaci (a následně v příloze smlouvy na veřejnou zakázku) a které nemění celkovou povahu veřejné zakázky. Výše jednotkové ceny za rozšířený typ prádla bude stanovena jako cena v čase a místě obvyklá a bude stvrzena písemným dodatkem, vždy však v souladu se ZZVZ.
Los: LOT-0004
Titel: Část 4. Praní prádla pro pracoviště Jihlava
Beschreibung: Praní prádla pro pracoviště Olomouc
Interne Kennung: Část 4. Praní prádla pro pracoviště Jihlava
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona a ustanovením § 222 odst. 10 písm. a) zákona právo uzavřít smlouvu na tuto veřejnou zakázku (příslušnou část veřejné zakázky) s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, které vyplynulo z původního hodnocení nabídek v rámci příslušné části veřejné zakázky, a to nejpozději do 1 roku od nabytí účinnosti smlouvy. Dodavatel, který bude zadavatelem k uzavření smlouvy vyzván, bude povinen zadavateli předložit nejpozději do 30 dní od doručení výzvy, doklady prokazující splnění zadavatelem stanovených kvalifikačních předpokladů a podmínek účasti v původním zadávacím řízení. Pokud takto vybraný dodavatel odmítne smlouvu uzavřít nebo nesplní podmínky stanovené v tomto článku, může se za stejných podmínek zadavatel obrátit na dodavatele, který se umístil jako další v pořadí. Tento postup může zadavatel opakovat do doby, než vyzve k uzavření smlouvy dodavatele, který se umístil jako poslední v pořadí. Smlouva s takto osloveným dodavatelem bude uzavřena v podobě shodné se smlouvou předloženou v nabídce tohoto dodavatele. Výše uvedený postup lze použít v případě, kdy došlo a) k odstoupení od smlouvy na veřejnou zakázku učiněnému kteroukoli ze smluvních stran, nebo b) k výpovědi smlouvy na veřejnou zakázku ze strany zadavatele z jakéhokoli ve smlouvě uvedeného důvodu nebo bez uvedení důvodu, nebo c) k výpovědi smlouvy na veřejnou zakázku ze strany dodavatele z důvodů uvedených ve smlouvě, vyjma výpovědi učiněné bez uvedení důvodu. Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje, v příslušné části veřejné zakázky, možnost změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Změna se týká možnosti rozsahu služeb, a to v případě potřeby vyprání jiného typu prádla, než je uvedeno v zadávací dokumentaci (a následně v příloze smlouvy na veřejnou zakázku) a které nemění celkovou povahu veřejné zakázky. Výše jednotkové ceny za rozšířený typ prádla bude stanovena jako cena v čase a místě obvyklá a bude stvrzena písemným dodatkem, vždy však v souladu se ZZVZ
Los: LOT-0003
Titel: Část 3. Praní prádla pro pracoviště Olomouc
Interne Kennung: Část 3. Praní prádla pro pracoviště Olomouc
Los: LOT-0002
Titel: Část 2. Praní prádla pro pracoviště Brno
Beschreibung: Praní prádla pro pracoviště Brno
Interne Kennung: Část 2. Praní prádla pro pracoviště Brno