See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup stawiacza pław
Beschreibung: Stawiacz pław o napędzie własnym, pracujący w III rejonie żeglugi – 20 mil od linii brzegowej, klasa lodowa L1 – samodzielna żegluga w zimie na morzach niearktycznych w ciężkich warunkach lodowych. Jednostka pływająca przeznaczona do obsługi oznakowania nawigacyjnego w portach, Zalewie Szczecińskim, zatokach i na redach małych portów.
Vorherige Bekanntmachung: 52041-2025
Interne Kennung: PO-II.2600.15.24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34510000 Schiffe
5. Los
Los: LOT-0001