295080-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usługa eksploatacji SP w Ostrzeszowie i SP w Woli Kruszyńskiej /2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa eksploatacji SP w Ostrzeszowie i SP w Woli Kruszyńskiej /2026
BeschreibungZadanie nr 1 (Stacja Przeładunkowa w Ostrzeszowie): Przedmiotem umowy jest świadczenie przez Wykonawcę usług określonych w załączniku nr 2 do SWZ i umowy - warunki techniczne i szczegółowy zakres usług do wykonania dla Stacji Przeładunkowej "EKO-REGION" sp. z o.o. w Ostrzeszowie przy ul. Ceglarskiej 1a. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ i umowy - Warunki techniczne i szczegółowy zakres usług do wykonania. Zadanie nr 2 (Stacja Przeładunkowa w Woli Kruszyńskiej): Przedmiotem umowy jest świadczenie przez Wykonawcę usług określonych w załączniku nr 2 do SWZ i umowy - warunki techniczne i szczegółowy zakres usług do wykonania dla Stacji Przeładunkowej "EKO-REGION" sp. z o.o. w Woli Kruszyńskiej, gm. Bełchatów. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ i umowy - Warunki techniczne i szczegółowy zakres usług do wykonania.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90530000 Betrieb einer Mülldeponie, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 SP w Ostrzeszowie
BeschreibungKOD CPV 90500000 - 2 Usługi związane z odpadami 90530000 - 1 Eksploatacja składowisk odpadów 90512000 – 9 Usługi transportu odpadów 45520000 – 8 Wynajem koparek wraz z usługą operatorską Zadanie nr 1 (Stacja Przeładunkowa w Ostrzeszowie): 1. Przedmiotem umowy jest świadczenie przez Wykonawcę usług określonych w załączniku nr 2 do SWZ i umowy - warunki techniczne i szczegółowy zakres usług do wykonania dla Stacji Przeładunkowej "EKO-REGION" sp. z o.o. w Ostrzeszowie przy ul. Ceglarskiej 1a. 2. Zamawiający przewiduje, że przedmiot umowy świadczony będzie w godzinach i w systemie szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ i umowy, z zastrzeżeniem postanowień pkt 6, 7 i 8. 3. Usługa objęta niniejszą umową świadczona będzie przy użyciu ładowarki Wykonawcy oraz taboru samochodowego i pracownika gospodarczego zapewnionych przez Wykonawcę, szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ i umowy. 4. Zamawiający może zlecić Wykonawcy wykonanie również innych prac związanych z bieżącym funkcjonowaniem stacji przeładunkowej, które nie zostały wymienione w zakresie wynikającym z załącznika nr 2 do SWZ i umowy, a są niezbędne do zapewnienia jego prawidłowej eksploatacji. Prace te Wykonawca będzie realizował przy pomocy ładowarki, taboru samochodowego i pracownika gospodarczego wymienionych w pkt 3, a rozliczenie tych prac następować będzie na zasadach określonych w § 6 umowy. 5. Ze względu na specyfikę panującą w gospodarce odpadami, Zamawiający nie gwarantuje Wykonawcy zrealizowania w pełnym zakresie wartościowym przedmiotu umowy. Zamawiający, w okresie trwania umowy, gwarantuje Wykonawcy zrealizowanie zakresu wartościowego przedmiotu umowy w wysokości minimum 30%. Zmniejszenie zakresu wartościowego przedmiotu umowy nie będzie rodziło w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy, w szczególności o zapłatę wynagrodzenia za niezrealizowaną część umowy oraz o zapłatę odszkodowania w związku ze zmniejszeniem zakresu wartościowego przedmiotu umowy. W niniejszej sytuacji nie wymaga się sporządzenia aneksu. 6. Zamawiający zastrzega sobie prawo do okresowego wstrzymania realizacji usługi wynikające z braku dostępności odpadów, o czym powiadomi Wykonawcę z 8 godzinnym wyprzedzeniem. Brak możliwości realizacji usługi ze strony Wykonawcy nie będzie rodził w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy, w szczególności o zapłatę wynagrodzenia za niezrealizowaną część umowy oraz o zapłatę odszkodowania w związku z brakiem możliwości realizacji usługi. W niniejszej sytuacji nie wymaga się sporządzenia aneksu do umowy. 7. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zlecenia Wykonawcy pracy w soboty. W przypadku konieczności pracy w soboty, Zamawiający poinformuje o tym Wykonawcę z dwudniowym wyprzedzeniem, a w przypadku sytuacji awaryjnej z 8-godzinnym wyprzedzeniem w formie elektronicznej, w której określi czas pracy. Zlecenie pracy w sobotę nie wymaga zawarcia aneksu pomiędzy Stronami, a rozliczenie usługi odbywać się będzie w takim przypadku zgodnie z § 6 umowy. 8. Oprócz przypadków wymienionych w pkt 6 i 7, Zamawiający zastrzega sobie prawo, po wcześniejszym pisemnym uprzedzeniu Wykonawcy, do zmiany godzin pracy i ilości zmian w zależności od potrzeb Zamawiającego, z 24 godzinnym wyprzedzeniem w formie elektronicznej. Wprowadzenie zmian nie wymaga zawarcia aneksu pomiędzy Stronami, a rozliczenie usługi odbywać się będzie w takim przypadku zgodnie z § 6 umowy. 9. Zamawiający będzie rozliczał usługę na podstawie faktycznie przepracowanych godzin i wykonanych kursów nie gwarantując, że minimalny czas pracy wynosić będzie 8 godzin na każdej ze zmian. 10. Wykonawca winien zapewnić zespół personelu w liczbie umożliwiającej zrealizowanie usługi objętej przedmiotem zamówienia na każdej ze zmian wymienionych w załączniku nr 2 do SWZ i umowy oraz w godzinach wyznaczonych przez Zamawiającego. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ i umowy - Warunki techniczne i szczegółowy zakres usług do wykonania.
Optionen
Beschreibung der OptionenNIE DOTYCZY
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 SP w Woli Kruszyńskiej
BeschreibungKOD CPV 90500000 - 2 Usługi związane z odpadami 90530000 - 1 Eksploatacja składowisk odpadów 90512000 – 9 Usługi transportu odpadów 45520000 – 8 Wynajem koparek wraz z usługą operatorską Zadanie nr 2 (Stacja Przeładunkowa w Woli Kruszyńskiej): 1. Przedmiotem umowy jest świadczenie przez Wykonawcę usług określonych w załączniku nr 2 do SWZ i umowy - warunki techniczne i szczegółowy zakres usług do wykonania dla Stacji Przeładunkowej "EKO-REGION" sp. z o.o. w Woli Kruszyńskiej, gm. Bełchatów. 2. Zamawiający przewiduje, że przedmiot umowy świadczony będzie w godzinach i systemie szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ i umowy, z zastrzeżeniem postanowień pkt 6, 7 i 8. 3. Usługa objęta niniejszą umową świadczona będzie przy użyciu ładowarki Wykonawcy, szczegółowo opisanej w załączniku nr 2 do SWZ i umowy. 4. Zamawiający może zlecić Wykonawcy wykonanie również innych prac związanych z bieżącym funkcjonowaniem stacji przeładunkowej, które nie zostały wymienione w zakresie wynikającym z załącznika nr 2 do SWZ i umowy, a są niezbędne do zapewnienia jej prawidłowej eksploatacji. Prace te Wykonawca będzie realizował przy pomocy ładowarki wymienionej w pkt 3, a rozliczenie tych prac następować będzie na zasadach określonych w § 6 umowy. 5. Ze względu na specyfikę panującą w gospodarce odpadami, Zamawiający nie gwarantuje Wykonawcy zrealizowania w pełnym zakresie wartościowym przedmiotu umowy. Zamawiający, w okresie trwania umowy, gwarantuje Wykonawcy zrealizowanie zakresu wartościowego przedmiotu umowy w wysokości minimum 30%. Zmniejszenie zakresu wartościowego przedmiotu umowy nie będzie rodziło w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy, w szczególności o zapłatę wynagrodzenia za niezrealizowaną część umowy oraz o zapłatę odszkodowania w związku ze zmniejszeniem zakresu wartościowego przedmiotu umowy. W niniejszej sytuacji nie wymaga się sporządzenia aneksu. 6. Zamawiający zastrzega sobie prawo do okresowego wstrzymania realizacji usługi lub zmniejszenia ilości zmian w których realizowana będzie usługa, z uwagi na brak dostępności odpadów, o czym powiadomi Wykonawcę z 8 godzinnym wyprzedzeniem. Brak możliwości realizacji usługi ze strony Wykonawcy lub zmniejszenia ilości zmian (godzin) nie będzie rodził w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy, w szczególności o zapłatę wynagrodzenia za niezrealizowaną część umowy oraz o zapłatę odszkodowania w związku z brakiem możliwości realizacji usługi. W niniejszej sytuacji nie wymaga się sporządzenia aneksu do umowy. 7. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zlecenia Wykonawcy pracy w soboty. W przypadku konieczności pracy w soboty, Zamawiający poinformuje o tym Wykonawcę z dwudniowym wyprzedzeniem, a w przypadku sytuacji awaryjnej z 8-godzinnym wyprzedzeniem w formie elektronicznej, w której określi czas pracy. Zlecenie pracy w sobotę nie wymaga zawarcia aneksu pomiędzy Stronami, a rozliczenie usługi odbywać się będzie w takim przypadku zgodnie z § 6 umowy. 8. Oprócz przypadków wymienionych w pkt 6 i 7, Zamawiający zastrzega sobie prawo, po wcześniejszym pisemnym uprzedzeniu Wykonawcy, do zmiany godzin pracy i ilości zmian w zależności od potrzeb Zamawiającego, z 8 godzinnym wyprzedzeniem w formie elektronicznej. Wprowadzenie zmian nie wymaga zawarcia aneksu pomiędzy Stronami, a rozliczenie usługi odbywać się będzie w takim przypadku zgodnie z § 6 umowy. 9. Zamawiający będzie rozliczał usługę na podstawie faktycznie przepracowanych godzin nie gwarantując, że minimalny czas pracy wynosić będzie 8 godzin na każdej ze zmian. 10. Wykonawca winien zapewnić zespół personelu w liczbie umożliwiającej zrealizowanie usługi objętej przedmiotem zamówienia na każdej ze zmian wymienionych w załączniku nr 2 do SWZ i umowy oraz w godzinach wyznaczonych przez Zamawiającego. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ i umowy - Warunki techniczne i szczegółowy zakres usług do wykonania.