2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tractor met maaiarm en aanhangwagen gemeente Barneveld
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van een tractor met maaiarm en een aanhangwagen. Eén stuks.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Looptijd: periode van 17 augustus 2026 tot en met 16 augustus 2027, met optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.