2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz w roku szkolnym 2025/2026 uczniów do szkół na terenie Gminy Gdów i opieka w czasie dowozu oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek specjalnych i opieka podczas dowozu
Beschreibung: Zapewnienie uczniom w roku szkolnym 2025/2026 dowozu i odwozu do/ze szkół na terenie Gminy Gdów i opieki w czasie dowozu i odwozu oraz zapewnienie dowozu i odwozu uczniom niepełnosprawnym do/ze szkół i placówek specjalnych i opieki podczas dowozu i odwozu. Część I - Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Gdów i opieka w czasie dowozu. Część II - Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek specjalnych i opieka podczas dowozu.
Interne Kennung: GCOO.26.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Gdów i opieka w czasie dowozu
Beschreibung: Zapewnienie uczniom w roku szklonym 2025/2026 dowozu i odwozu do/ze szkół podstawowych znajdujących się na terenie gminy Gdów i opieki w czasie dowozów i odwozów. Pozostałe informacje i wymagania znajdują się w SWZ.
Interne Kennung: GCOO.26.3.2024 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek specjalnych i opieka podczas dowozu.
Beschreibung: Zapewnienie uczniom niepełnosprawnym w roku szklonym 2025/2026 dowozu i odwozu do/ze szkół i placówek specjalnych oraz opieki w czasie dowozów i odwozów. Pozostałe informacje i wymagania znajdują się w SWZ.
Interne Kennung: GCOO.26.3.2024 - Część 2