29513-2026 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Rámcová dohoda na pořizování produktů VMware 2023
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů VMware 2023
BeschreibungPlnění podrobně vymezené v jednotlivých Prováděcích smlouvách zahrnující: a) poskytování VMware perpetuálních licencí včetně min. 1 roku Support and Subscription, max. 4 roky, b) poskytování VMware Subscription v délce 1 - 4 roky, c) poskytování VMware Support and Subscription (dále jen „SnS“) v délce max. 4 roky, d) následná podpora VMware licencí = VMware Renewal v délce max. 4 roky.
Vorherige Bekanntmachung402494-2023
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0013
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů VMware 2023 (souhrn 4 čtvrtletí 2025) - AT
BeschreibungPředmětem plnění Rámcové dohody je: a) poskytování VMware perpetuálních licencí včetně min. 1 roku Support and Subscription, max. 4 roky, b) poskytování VMware Subscription v délce 1 - 4 roky, c) poskytování VMware Support and Subscription (dále jen „SnS“) v délce max. 4 roky, d) následná podpora VMware licencí = VMware Renewal v délce max. 4 roky.
Interne KennungMV- 76096/VZ-2023 - AT
LosLOT-0012
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů VMware 2023 (souhrn 4 čtvrtletí 2025) - GAPP
Interne KennungMV- 76096/VZ-2023 - GAPP
LosLOT-0011
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů VMware 2023 (souhrn 4 čtvrtletí 2025) - ARI
Interne KennungMV- 76096/VZ-2023 - ARI
LosLOT-0007
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů VMware 2023 (souhrn 4 čtvrtletí 2025) - MG
Interne KennungMV- 76096/VZ-2023 - MG
LosLOT-0010
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů VMware 2023 (souhrn 4 čtvrtletí 2025) - DPDC
Interne KennungMV- 76096/VZ-2023 - DPDC