2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Pořízení vozidel pro poskytovatele sociálních služeb v Olomouckém kraji“ - II.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 4 vozidel v provedení plug-in hybrid a 15 vozidel na elektronický pohon z akumulátorů pro potřeby vybraných příspěvkových organizací Olomouckého kraje, včetně jejich dopravy do místa plnění veřejné zakázky. Podrobná specifikace technických parametrů nakupovaných vozidel je sestavena dle požadavků příspěvkových organizací Olomouckého kraje. Předmětem veřejné zakázky je i zaškolení obsluhy v délce 3 hodin pro každého uživatele předmětu koupě. Více viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 423235-2022
Interne Kennung: KÚOK/37233/2022/OKŘ/7923
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 1 - vozidla kategorie B
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky je dodávka 4 ks vozidel v provedení PHEV. Více viz ZD.