295159-2026 - Ergebnis
Tschechien – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Rámcová dohoda na rozvoj systému pro řízení a správu dokumentů v rámci CSS TSB
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na rozvoj systému pro řízení a správu dokumentů v rámci CSS TSB
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je výběr dodavatele pro uzavření Rámcové dohody k poskytování činností a služeb nezbytných pro zajištění požadavků a nároků na digitalizaci procesů zejm. v organizaci Zadavatele, v organizacích Statutárního města Brna a společnostech koncernu města Brna. Činnosti a služby spočívají zejm. v poskytování služeb rozvoje systémů formou návrhu architektur, vytváření analýz a cílových konceptů, implementace nových instancí produktů, vytváření programových úprav, zajištění integračních a migračních prací, změn konfigurací, návrhu architektur, konzultací v oblasti legislativy, změnách konfigurace, a dále v poskytování licencí, podpory a konzultací, to vše zejm., avšak nikoli jen k systémům uvedeným v návrhu Rámcové dohody, který tvoří Přílohu č. 6 této zadávací dokumentace. Více informací v zadávací dokumentaci.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72320000 Datenbankdienste, 72266000 Software-Beratung, 72224100 Planung im Bereich Systemimplementierung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1