2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników do badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej wraz z dzierżawą analizatorów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej wraz z dzierżawą analizatorów na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o. o. przy ul. Jana Dekerta 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 (formularz cenowy), załączniku nr 2.1 (parametry techniczne) oraz w załączniku nr 3 do SWZ (projekt umowy).). Wymienione w załącznikach wymagania graniczne uważa się za konieczne do spełnienia, niespełnienie ich skutkować będzie odrzuceniem oferty.
Interne Kennung: DZPU.2632.17.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa odczynników do badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej wraz z dzierżawą analizatorów