295205-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung – DOSTAWA MATERIAŁÓW ELEKTRYCZNYCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA MATERIAŁÓW ELEKTRYCZNYCH
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowych, nieużywanych materiałów elektrycznych na potrzeby 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego. Zamawiający nie ogranicza ilości zadań, w jakich Wykonawca może złożyć ofertę, przy czym oferty dotyczące poszczególnych zadań muszą być kompletne. Szczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia zawarte zostały w zał. nr 1A do SWZ (formularz cenowy), w którym zawarte zostały żądane minimalne parametry jakościowe produktów. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, charakteryzujące określone produkty lub usługi, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne posłużenie się powyższymi wskazaniami, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważny”. W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, o których mowa w art.101 ust.1 pkt 2 i 3 ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Zamawiający wymaga, by w Formularzach cenowych dotyczących PAKIETÓW NR 1, 3-4, 6-9, 11-12, 15-40 Wykonawca w pozycjach niezacienionych zadań, których dotyczy wypełnił kolumnę wymagającą podania Producenta/Typu/Modelu/Nr katalogowy, dzięki którym produkt zostanie jednoznacznie zweryfikowany. Niewpisanie żądanych informacji w kolumnie Producent/Typ/Model: w zadaniach nr 1, 3-4, 6-9, 11-12, 15-40 skutkować może odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza złożenie ofert równoważnych w przedmiocie zamówienia, w zad.33-34, 38 oraz w pozycjach wskazanych w formularzach cenowych. Przez ofertę równoważną Zamawiający rozumie materiały o parametrach i standardach jakościowych takich samych bądź lepszych w stosunku do artykułów wskazanych (pożądanych) przez Zamawiającego. Zamawiający wymaga, aby wraz z dostawą towaru przedłożyć (przesłać): Zadanie nr 1 do 21: - obowiązujące i ważne karty techniczne, deklaracje właściwości użytkowych, deklaracje zgodności, certyfikaty lub atesty potwierdzające zgodność bezpieczeństwa wymaganego przepisami dla danego produktu (w języku polskim) do każdej pozycji formularza cenowego - w formie papierowej lub elektronicznej, na adres podany w umowie, - karty katalogowe produktu lub inny dokument identyfikacyjny przedmiotu zamówienia do każdej pozycji formularza cenowego - w formie papierowej lub elektronicznej, na adres podany w umowie.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
LosLOT-0001
Titelstateczniki itp.,
BeschreibungSzczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia zawarte zostały w zał. nr 1A do SWZ (formularz cenowy), w którym zawarte zostały żądane minimalne parametry jakościowe produktów oraz w załączniku nr 4 - projekt umowy.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji: do 90 % dla zadania nr 1 – nr 21 kwoty brutto wartości zamówienia podstawowego polegającego na zwiększeniu podstawowego zakresu dostaw. Warunki zastosowania opcji zawiera Projekt umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
LosLOT-0002
Titelszyny, listwy itp.,
LosLOT-0003
Titelwyłączniki itp.,
LosLOT-0004
Titelograniczniki itp.,
LosLOT-0005
Titelzaciski inst. itp.,
LosLOT-0006
Titelwkładki topikowe,
LosLOT-0007
Titelgniazda, wtyczki itp.,
LosLOT-0008
Titelprzewody grzejne itp.,
LosLOT-0009
Titelzasilacz, zegar itp.,
LosLOT-0010
Titelopaski kablowe,
LosLOT-0011
Titelpuszki inst. itp.,
LosLOT-0012
Titelrozdzielnice itp.,
LosLOT-0013
Titellistwy kablowe,
LosLOT-0014
Titelodgromówka,
LosLOT-0015
Titelprzewody, kable,
LosLOT-0016
Titelpeszle itp.,
LosLOT-0017
Titeloprawy itp.,
LosLOT-0018
Titelprzedłużacze,
LosLOT-0019
Titelwkaźniki, liczniki itp,
LosLOT-0020
Titellistwy przepięciowe,
LosLOT-0021
Titelświetlówki,
LosLOT-0022
Titelbezpieczniki,
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.
LosLOT-0023
Titelzasilacze,
LosLOT-0024
Titelprzewody,
LosLOT-0025
Titelkable antenowe,
LosLOT-0026
Titeladapter,
LosLOT-0027
Titelreflektor,
LosLOT-0028
LosLOT-0029
Titelrozdzielnica,
LosLOT-0030
Titelpompa zęzowa,
LosLOT-0031
Titelprzedłużacz gumowy,
LosLOT-0032
Titelkoszulki termokurczliwe,
LosLOT-0033
Titelzestaw naprawczy izolacji,
LosLOT-0034
Titelopaska zaciskowa,
LosLOT-0035
Titelprzedłużacze bębnowe,
LosLOT-0036
Titellatarki,
LosLOT-0037
Titellatarki czołowe
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawo opcji.
LosLOT-0038
Titellatarka,
LosLOT-0039
Titellampa inspekcyjna,
LosLOT-0040
Titelładowarka