2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst onderhoud bomen en bossen K&V
Beschreibung: Er zijn twee percelen. De percelen zijn geografisch opgedeeld in een perceel Oost en een perceel West. De werkzaamheden komen overeen en hebben betrekking op bomen en bossen op en rond de primaire en regionale keringen en langs vaarwegen Perceel 1: 01. Bestek onderhoud bomen en bossen Primaire keringen oost 02. Bestek onderhoud bomen en bossen Regionale keringen oost en langs vaarwegen Perceel 2: 03. Bestek onderhoud bomen en bossen Primaire keringen west 04. Bestek onderhoud bomen en bossen Regionale keringen west en langs vaarwegen 1500000
Interne Kennung: 748759
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel oost
Beschreibung: Perceel 1: 01. Bestek onderhoud bomen en bossen Primaire keringen oost 02. Bestek onderhoud bomen en bossen Regionale keringen oost en langs vaarwegen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan maximaal 2 keer met 3 jaar worden verlengd. Opdrachtgever acht een langere duur dan vier jaar proportioneel gezien de inzet van duurzaam materieel en de investeringen die hiermee gepaard gaan voor de opdrachtnemer(s). Tevens zijn de verlengingsopties afgestemd op de onderhoudscycli van de bomen c.q. bossen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel west
Beschreibung: Perceel 2: 03. Bestek onderhoud bomen en bossen Primaire keringen west 04. Bestek onderhoud bomen en bossen Regionale keringen west en langs vaarwegen
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft