2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ostraha pro objekty Národního muzea
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění bezpečnostních služeb spočívajících zejména v poskytování služeb fyzické ostrahy v objektech zadavatele uvedených v bodu 4.2. zadávací dokumentace. Zadavatel v rámci zadávacího řízení poptává 4 kategorie bezpečnostních pracovníků: a) zásahová jednotka b) pracovníci bezpečnostního velínu c) ostraha objektů d) dozor expozic (kustodi) e) poskytnutí 20 ks radiostanic včetně sluchátka (sluchovod)
Interne Kennung: VZ260056
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001