295279-2026 - Ergebnis
Tschechien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Dynamický nákupní systém – Údržba rekreačních ploch a objektů LMB 2026-2036
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém – Údržba rekreačních ploch a objektů LMB 2026-2036
BeschreibungPředmětem DNS, resp. následně zadávaných veřejných zakázek v rámci zavedeného DNS budou služby týkající se údržby zelených ploch, úklidové služby a opravy rekreačních zařízení v místech spravovaných zadavatelem, zejména rekreačních ploch přiléhajících k Brněnské přehradě a dalších míst blíže vymezených v odst. 4.1 dokumentace zadávacího řízení. Zadavatel rozdělil DNS podle § 138 odst. 1 do dvou kategorií: Kategorie 1 – Údržba rekreačních ploch Kategorie 2 – Úklidové služby
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 90910000 Reinigungsdienste, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelKategorie 1 – Údržba rekreačních ploch
BeschreibungPředmětem této kategorie DNS a následně zadávaných veřejných zakázek v rámci zavedeného DNS v této kategorii (Kategorie 1 – Údržba rekreačních ploch) je poskytnutí služeb spočívajících v údržbě rekreačních ploch, zahrnující zejm. pokos trávy, výřez křovin a dřevin, údržba pěších tras a rekreačního zařízení včetně drobných oprav, v místech určených zadavatelem. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v rámci zavedeného DNS bude blíže specifikován v zadávacích podmínkách, obchodních a platebních podmínkách či ve specifikaci předmětu plnění jednotlivé dílčí veřejné zakázky zadávané v příslušné kategorii DNS. Zadavatel stanoví obecné bližší podrobnosti pro veřejné zakázky zadávané v této kategorii v Obecné specifikaci plnění (Příloha č. 3A dokumentace zadávacího řízení na zavedení DNS). Obecná specifikace plnění může být zadavatelem modifikována v rámci zadávacích podmínek jednotlivé veřejné zakázky zadávané v DNS.
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
LosLOT-0002
TitelKategorie 2 – Úklidové služby
BeschreibungPředmětem této kategorie DNS a následně zadávaných veřejných zakázek v rámci zavedeného DNS v této kategorii (Kategorie 2 – Úklidové služby) je poskytnutí služeb spočívajících ve sběru a odvozu odpadků, odstraňování naplavenin, ručního čištění toalet a servis mobilních toalet v místech určených zadavatelem. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v rámci zavedeného DNS bude blíže specifikován v zadávacích podmínkách, obchodních a platebních podmínkách či ve specifikaci předmětu plnění jednotlivé dílčí veřejné zakázky zadávané v příslušné kategorii DNS. Zadavatel stanoví obecné bližší podrobnosti pro veřejné zakázky zadávané v této kategorii v Obecné specifikaci plnění (Příloha č. 3B dokumentace zadávacího řízení na zavedení DNS). Obecná specifikace plnění může být zadavatelem modifikována v rámci zadávacích podmínek jednotlivé veřejné zakázky zadávané v DNS.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen