See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na usługi w zakresie transportu medycznego i sanitarnego oraz usługi transportowe w ramach Nocnej i Świątecznej opieki zdrowotnej wyjazdowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie transportu medycznego i sanitarnego (dalej zwanego transportem) oraz pozostawanie w gotowości do wykonywania tego transportu, a także zabezpieczenie stałej łączności ze Szpitalem Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu.
Vorherige Bekanntmachung: 130834-2025
Interne Kennung: ZP/1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: świadczenie usług w zakresie transportu medycznego i sanitarnego (dalej zwanego transportem) oraz pozostawanie w gotowości do wykonywania tego transportu, a także zabezpieczenie stałej łączności ze Szpitalem Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu.
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.1
Interne Kennung: Pakiet nr 1