2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia medycznego dla Oddziału Klinicznego Rehabilitacji oraz Zakładu Fizjoterapii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wyposażenia medycznego dla Oddziału Klinicznego Rehabilitacji oraz Zakładu Fizjoterapii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach do SWZ nr: 2- Formularz cenowo- techniczny oraz 2A Formularz cenowo- techniczny. Zadanie nr 1: Wyposażenie medyczne Zadanie nr 2: Aparat do reedukcji chodu
Vorherige Bekanntmachung: 168484-2026
Interne Kennung: ZP.382.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39226210 Glasballons, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 33193100 Behindertenfahrzeuge und Rollstühle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wyposażenie medyczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wyposażenia medycznego, w skład którego wchodzą między innymi: butle do ciekłego azotu, krzesło do masażu, zestaw podwieszek do UGUL, materace, drabinki, laser biostymulacyjny, kamizelka do aparatu BOA, aparat do elektroterapii, zestaw d o magnetoterapii, podnośnik elektryczny, wirówka do kończyn, rękawica rehabilitacyjna, wanna "beczka", aparat do zabiegu fala uderzeniowa, kozetka elektryczna, szyny CPM, kule inwalidzkie, wózek inwalidzki, chodzik inwalidzki, materac przeciwodleżynowy, szkolenie dla 16 osób- platforma statyczno- dynamiczna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ Formularz cenowo- techniczny.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Aparat do reedukcji chodu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa aparatu do reedukcji chodu oraz szkolenie dla 7 osób. System posiada zrobotyzowane ortezy kończyn dolnych, wyposażony w rampę najazdową dla pacjentów wózkowych, regulowane poręcze. System wyposażony w dedykowane ortezy dla osób dorosłych. Możliwość dostosowania ortez długość uda: min. 35-47 cm. Możliwość dostosowania ortez szerokość miednicy: min. 29-51 cm. Zakresy ruchu staw biodrowy: min. -25°-46° staw kolanowy: min. -5°-85° System wyposażony w dotykowy panel obsługi dla terapeuty min. 15”. Możliwość prowadzenia treningu z odciążeniem statycznym. System wyposażony w oprogramowanie pozwalające na trening z wykorzystaniem biofeedback ukierunkowany na poprawę szybkości chodu oraz aktywności kończyn. System wyposażony w uprzęże o różnych rozmiarach S, SM, M i L oraz opaski prowadzące ruch mocowane na kończynach. Min. 4 rozmiary uprzęży i min. 5 rozmiarów opasek kończyn. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2A do SWZ Formularz cenowo- techniczny.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196200 Hilfsmittel für Behinderte