295292-2025 - Ergebnis
Polen – Call-Center – „Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego
Vorherige Bekanntmachung: 639718-2024
Interne Kennung: PZP/TS/07921/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79512000 Call-Center
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Myślenicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Myślenicach
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Rudzie Śląskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Rudzie Śląskiej
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Cześć 3 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Piekarach Śląskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Piekarach Śląskich
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Cześć 4 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Świdnicy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Świdnicy
Interne Kennung: Część 4