295292-2026 - Ergebnis
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa wyrobów medycznych 1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych 1
Beschreibung: 5.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych 5.2. Wspólny słownik zamówień: CPV: 33141000 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne CPV: 33168000-5 - Przyrządy do endoskopii, endochirurgii CPV: 33600000 - Produkty farmaceutyczne 5.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 5.3.1. Opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo – cenowy – załącznik nr 1 do SWZ z podziałem na 48 części (pakietów) Pakiet nr 1 – Cewniki Pakiet nr 2 – Rękawice nitrylowe i foliowe Pakiet nr 3 – Rękawice chirurgiczne Pakiet nr 4 - Preparat hamujący krwawienie Pakiet nr 5 – Wyroby jednorazowe Pakiet nr 6 – Strzykawki, igły iniekcyjne, aparaty do przetoczeń Pakiet nr 7 – Różne wyroby medyczne Pakiet nr 8 – Higiena pacjenta Pakiet nr 9 – Pojemniki na odpady Pakiet nr 10 – Papiery medyczne "A" Pakiet nr 11 – Wyroby stomijne Pakiet nr 12 – Wyroby dedykowane na OAIT "A" Pakiet nr 13 – Terapia podciśnieniowa Pakiet nr 14 – Pieluchomajtki Pakiet nr 15 – System zamknięty do pobierania krwi do laboratorium analitycznego Pakiet nr 16 – Wyroby specjalistyczne: dializa, igły specjalistyczne, infuzja Pakiet nr 17 – Adsorber pełnej krwi Pakiet nr 18 – Wyroby specjalistyczne: prowadnice, rurki Pakiet nr 19 – Wyroby specjalistyczne: wkłucia, igły, osłony Pakiet nr 20 – Wyroby specjalistyczne: terapia oddechowa Pakiet nr 21 – Wyroby specjalistyczne: układy oddechowe i akcesoria dla OIOMu Pakiet nr 22 - Elektroda neutralna i uchwyt Pakiet nr 23 - Siatki chirurgiczne Pakiet nr 24 - Pęsety, nożyczki i kleszczyki Pakiet nr 25 -Wyroby specjalistyczne Pakiet nr 26 - Elektrody Pakiet nr 27 - Techniki ciągłe Pakiet nr 28 - Pojemniki histopatologiczne Pakiet nr 29 - Staplery laparoskopowe i inne, siatki przepuklinowe Pakiet nr 30 - Akcesoria do HD "A" Pakiet nr 31 - Akcesoria do HD "B" Pakiet nr 32 - Wyroby dedykowane na OAIT "B" Pakiet nr 33 - Wyroby do TK   Pakiet nr 34 - Wentylacja wysokoprzepływowa Pakiet nr 35 - Elementy zużywalne do CT Express Pakiet nr 36 - Wyroby dedykowane na OAIT "C" Pakiet nr 37 - Różne wyroby medyczne Pakiet nr 38 - Materiały higieniczne Pakiet nr 39 - Formalina Pakiet nr 40 - Wyroby dedykowane na OAIT "D" Pakiet nr 41 - Wyroby specjalistyczne żywienie i akcesoria Pakiet nr 42 - Klipsownica endoskopowa Pakiet nr 43 - Nóż elektrochirurgiczny Pakiet nr 44 - Sonda wielorazowa do neuromonitoringu podczas operacji tarczycy Pakiet nr 45 - Paski Schirmera Pakiet nr 46 - Testy combo Pakiet nr 47 - Ostrza do artroskopii Pakiet nr 48 - Antybakteryjny płyn do zaopatrywania cewników 5.3.2. Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ 5.4. Formularz asortymentowo – cenowy stanowi treść oferty i nie podlega uzupełnieniu. Niezłożenie formularza asortymentowo - cenowego wywiedzie negatywne skutki dla Wykonawcy w postaci odrzucenia oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 5.5. Opis przedmiotu zamówienia oraz projektowane postanowienia umowy należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 5.6. Maksymalny termin dostawy do 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia, w godzinach pracy Zamawiającego od 07:00 do 14:00. Dostawa zamówienia po 14:00 będzie traktowana jako dostawa dnia kolejnego. Zamówienia złożone po godzinie 14:30 będą traktowane jako zamówienia złożone dnia kolejnego. 5.7. Wymagany minimalny termin ważności dostarczanego przedmiotu umowy – min. 12 miesięcy Zaoferowane wyroby medyczne muszą posiadać, co najmniej 12 miesięczny termin ważności licząc od dnia dostawy. Zamawiający dopuszcza możliwość dostawy przedmiotu zamówienia z terminem przydatności do użycia krótszym niż 12 miesięcy tylko w przypadku uzyskania przez Wykonawcę pisemnej zgody Zamawiającego. 5.8. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca przedstawił w formularz asortymentowo-cenowym wszystkie numery katalogowe/ kody produktu wyrobów medycznych, które podlegać będą umowie przetargowej Pozostałe informacje zostały zawarte w Rozdziale 5 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 95087-2026
Interne Kennung: 02/ZP/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 3.1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.) zwanej dalej „ustawą Pzp”. 3.2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3.3. W sprawach nieuregulowanych zapisami niniejszej SWZ stosuje się przepisy wspomnianej ustawy wraz z aktami wykonawczymi do tej ustawy 3.4. Wykonawca winien zapoznać się z całością niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej w dalszej treści SWZ). Wszystkie załączniki SWZ stanowią jej integralną część. Wszelkie informacje przedstawione w niniejszej SWZ, przeznaczone są wyłącznie do przygotowania oferty i nie powinny być wykorzystane w inny sposób. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, który spełni warunki zawarte w ustawie, oraz wymagania określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami stanowiącymi integralną cześć SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Rękawice chirurgiczne
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Preparat hamujący krwawienie
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 – Wyroby specjalistyczne: dializa, igły specjalistyczne, infuzja
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 – Wyroby specjalistyczne: prowadnice, rurki
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 – Wyroby specjalistyczne: wkłucia, igły, osłony
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 – Wyroby specjalistyczne: terapia oddechowa
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 – Wyroby specjalistyczne: układy oddechowe i akcesoria dla OIOMu
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 -Wyroby specjalistyczne
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 - Staplery laparoskopowe i inne, siatki przepuklinowe
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 - Wyroby dedykowane na OAIT "B"
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41 - Wyroby specjalistyczne żywienie i akcesoria
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47 - Ostrza do artroskopii
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48 - Antybakteryjny płyn do zaopatrywania cewników