295298-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur- und Wartungsdienste – Repase konstrukčních prvků pro přístřešky městského mobiliáře
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRepase konstrukčních prvků pro přístřešky městského mobiliáře
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na zajištění repase jednotlivých prvků ocelových konstrukcí přístřešku typu Foster a Standard a opravu těchto již repasovaných prvků s cílem prodloužení jejich životnosti, sjednocení designu městského mobiliáře a jejich příprava pro budoucí kompletaci přístřešků městského mobiliáře.
Interne KennungTU_09_2025_ONŘ_RD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen, 44400000 Diverse vorgefertigte Erzeugnisse und zugehörige Artikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelQ1/2026_Repase konstrukčních prvků pro přístřešky městského mobiliáře
Interne KennungQ1/2026
Optionen
Beschreibung der OptionenObjednatel si dále v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny Poskytovatele a možnosti uzavřít Dohodu s dodavatelem, který se umístil jako další v pořadí v průběhu hodnocení nabídek v zadávacím řízení k Veřejné zakázce (tj. umístil se na místě za Poskytovatelem), a to za níže uvedených podmínek v případě, kdy bude Dohoda s Poskytovatelem ukončena z některého z níže uvedených důvodů: a) dohodou Smluvních stran v důsledku nesplnění povinností Poskytovatele, b) odstoupením od Dohody z důvodů dle § 223 odst. 2 ZZVZ, c) odstoupením od Dohody kteroukoli ze Smluvních stran z důvodů stanovených v Dohodě a dle příslušných ustanovení Občanského zákoníku (zejména § 2001 a násl. a § 2106 a násl. Občanského zákoníku), d) v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 ZZVZ, e) v případě prohlášení insolvence na Poskytovatele, vstupu Poskytovatele do likvidace, vydání rozhodnutí o úpadku na Poskytovatele, f) v důsledku zániku Poskytovatele, který je právnickou osobou nebo smrtí, je-li fyzickou osobou. Dojde-li k ukončení Dohody z některého z výše uvedených důvodů dle odst. 10.1 tohoto článku této Dohody, je Objednatel oprávněn vyzvat k uzavření Dohody dalšího dodavatele v pořadí za Poskytovatelem dle hodnocení nabídek v zadávacím řízení k Veřejné zakázce. Objednatel nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v tomto zadávacím řízení. Objednatel však provede posouzení splnění podmínek účasti, pokud tak neučinil již v zadávacím řízení s ohledem na § 39 odst. 4 ZZVZ a posoudí, zda jsou u dodavatele dalšího v pořadí splněny Objednatelem požadované podmínky, resp. nenastaly důvody pro jeho vyloučení dle § 48 ZZVZ či nenastaly důvody pro nezadání Veřejné zakázky dle § 48a ZZVZ. Změna dodavatele bude provedena uzavřením nové Dohody mezi Objednatelem a dodavatelem dalším v pořadí. Nebude-li možno uzavřít Dohodu s dodavatelem dalším v pořadí, může Objednatel postupovat obdobným způsobem, tedy oslovit dalšího dodavatele v pořadí. V případě, že Poskytovatel již předmět Veřejné zakázky zčásti splnil, je Objednatel oprávněn uzavřít s novým dodavatelem Dohodu pouze na zbývající část předmětu Veřejné zakázky. Obsah smluvního vztahu s novým dodavatelem bude odpovídat rozsahu zbývajícího plnění Veřejné zakázky, nabídkové ceně a cenám za jednotlivé položky dle přílohy Ceník obsažené v nabídce tohoto dalšího dodavatele.