295302-2026 - Ergebnis
Tschechien – Integriertes Netz – Rámcové smlouvy na dodávky ICT komponent 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcové smlouvy na dodávky ICT komponent 2025
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky ICT komponent, a to na základě rámcových dohod, respektive rámcových smluv. Veřejná zakázka je rozdělena na části, přičemž nabídku je dodavatel oprávněn podat na libovolnou jednu část, nebo samostatně na více, či každou z částí veřejné zakázky.
Interne KennungEZAK 31/2025 OI
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32413000 Integriertes Netz
5. Los
LosLOT-0004
TitelRámcová smlouva na dodávky ICT komponent 2025, část 4 - Přenosné počítače a pracovní stanice
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky této části veřejné zakázky je pořízení několika typů osobních počítačů desktopových i přenosných včetně operačního systémů a dalších doplňků dle volby zadavatele.
Interne Kennungčást 4 Přenosné počítače a pracovní stanice
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
LosLOT-0003
TitelRámcová smlouvy na dodávky ICT komponent 2025 - část 3 servery
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky této části veřejné zakázky je pořízení několika typů serverů vhodných typicky pro serverovou virtualizaci (hypervisory) a zálohovací systémy s variantním výkonem a osazením komponentami dle volby zadavatele.
Interne Kennungčást 3 Servery
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
LosLOT-0002
TitelRámcová smlouva na dodávky ICT komponent 2025, část 2 Aktivní prvky
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je pořízení jednotného řešení aktivních prvků pevných sítí zahrnujícího několik typů router-switchů. Jednotlivé prvky musí podporovat moderní přenosové standardy a metody autentizace. Součástí poptávaného řešení jsou i zářiče a podpora.
Interne KennungČást 2 Aktivní prvky
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
LosLOT-0001
TitelRámcová smlouva na dodávky ICT komponent 2025, část 1 WiFi komponenty
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je pořízení jednotného řešení bezdrátových sítí zaměřeného především na pokrytí vnitřních prostor a areálů příspěvkových organizací kraje. Je poptáváno ucelené řešení zahrnující přístupové body různých kategorií, řadiče přístupových bodů, řídící a monitorovací software. Jednotlivé prvky musí podporovat moderní přenosové standardy, metody šifrování a autentizace.
Interne KennungČást 1 WiFi komponenty