2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu medycznego dla potrzeb Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup sprzętu medycznego dla potrzeb Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach, Zamawiający informuje, że zamówienie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach naboru - Działanie 7.8 Infrastruktura ochrony zdrowia (typ projektu 2,3,4) Priorytetu VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi - Załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający podzielił zamówienie na zadania. Zadanie Nr 1 pozycja Nr 1 - APARAT USG SPECJALISTYCZNY– 1 szt. Zadanie Nr 1 pozycja Nr 2- APARAT USG GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY – 1 szt. Zadanie Nr 2 pozycja Nr 1 - LASER OKULISTYCZNY – 1 szt. Zadanie Nr 2 pozycja Nr 2 – WYŚWIETLACZ OPTOTYPÓW – 1 SZT. Zadanie Nr 3 pozycja Nr 1 - MYJNIA ENDOSKOPOWA – 1 SZT Zadanie Nr 3 pozycja Nr 2 – WIDEOGASTROSKOP – 1 szt. Zadanie Nr 3 pozycja Nr 3 – WIDEOKOLONOSKOP – 1 SZT. Zadanie Nr 3 pozycja Nr 4 – INSUFLATOR ENDOSKOPOWY – 1 SZT. Zadanie Nr 4 pozycja Nr 1 – FIBEROSKOP LARYNGOLOGICZNY – 1 SZT. Zadanie Nr 4 pozycja Nr 2 - LANCENTRON/APARAT DO ELEKTROCHIRURGII – 1 SZT Zadanie Nr 5 pozycja Nr 1 – TONOMETR APLANACYJNY - 1 SZT Zadanie Nr 5 pozycja Nr 2 – PIŁA DO GIPSU – 1 SZT Zadanie Nr 5 pozycja Nr 3 – LAMPA WOODA – 1 SZT. Zadanie Nr 5 pozycja Nr 4 - APARAT KTG – 1 SZT. Zadanie Nr 5 pozycja Nr 5 – KOLPOSKOP – 1 szt. Zadanie Nr 5 pozycja Nr 6 – APARAT EKG – 1 szt.
Interne Kennung: ZP-PN/SM/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1- Zadanie Nr 1
Beschreibung: Zadanie Nr 1 pozycja Nr 1 - APARAT USG SPECJALISTYCZNY– 1 szt. Zadanie Nr 1 pozycja Nr 2- APARAT USG GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY – 1 szt.
Los: LOT-0002
Titel: 2- Zadanie Nr 2
Beschreibung: Zadanie Nr 2 pozycja Nr 1 - LASER OKULISTYCZNY – 1 szt. Zadanie Nr 2 pozycja Nr 2 – WYŚWIETLACZ OPTOTYPÓW – 1 SZT.
Los: LOT-0003
Titel: 3- Zadanie Nr 3
Beschreibung: Zadanie Nr 3 pozycja Nr 1 - MYJNIA ENDOSKOPOWA – 1 SZT Zadanie Nr 3 pozycja Nr 2 – WIDEOGASTROSKOP – 1 szt. Zadanie Nr 3 pozycja Nr 3 – WIDEOKOLONOSKOP – 1 SZT. Zadanie Nr 3 pozycja Nr 4 – INSUFLATOR ENDOSKOPOWY – 1 SZT.
Los: LOT-0004
Titel: 4- Zadanie Nr 4
Beschreibung: Zadanie Nr 4 pozycja Nr 1 – FIBEROSKOP LARYNGOLOGICZNY – 1 SZT. Zadanie Nr 4 pozycja Nr 2 - LANCENTRON/APARAT DO ELEKTROCHIRURGII – 1 SZT.
Los: LOT-0005
Titel: 5- Zadanie Nr 5
Beschreibung: Zadanie Nr 5 pozycja Nr 1 – TONOMETR APLANACYJNY - 1 SZT Zadanie Nr 5 pozycja Nr 2 – PIŁA DO GIPSU – 1 SZT Zadanie Nr 5 pozycja Nr 3 – LAMPA WOODA – 1 SZT. Zadanie Nr 5 pozycja Nr 4 - APARAT KTG – 1 SZT. Zadanie Nr 5 pozycja Nr 5 – KOLPOSKOP – 1 szt. Zadanie Nr 5 pozycja Nr 6 – APARAT EKG – 1 szt.