2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakdiensten
Beschreibung: Het betreft de Schoonmaakdiensten voor de locaties van Opdrachtgever, te weten De Risseweg 6 en De Risseweg 8 te Weert. Daarnaast kan Opdrachtgever gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst de in te kopen Schoonmaakdiensten muteren alsmede extra dienstverlening inkopen voor Schoonmaakdiensten. De dienstverlening zal duurzaam en optimaal worden uitgevoerd door Opdrachtnemer met haar personeel alsmede met medewerkers van Opdrachtgever die in het kader van SROI via een detacheringsovereenkomst werkzaam zijn. Zie bestek.
Interne Kennung: 2025-203
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -