See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoopcentrale Gemeente Wemmel - Afsluiten van diverse verzekeringscontracten voor de Gemeente en OCMW Wemmel
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft als voorwerp het afsluiten van diverse verzekeringscontracten: o.a de verzekeringspolissen Personen, Materiële Schade, Aansprakelijkheid, Auto en gezondheidszorg voor gemeente en OCMW Wemmel. De opdracht bestaat uit volgende percelen: Perceel 1: Personenverzekeringen Perceel 2: Verzekeringen Materiële Schade Perceel 3: Verzekeringen Aansprakelijkheid Perceel 4: Verzekeringen Auto Perceel 5: Gezondheidszorgen Verzekeraars worden in deze mededingingsprocedure voor het afsluiten van de verschillende verzekeringspolissen beschouwd als enige mogelijke partijen die kunnen optreden als inschrijver.
Interne Kennung: PPP04F-494/6028/D-2026-011
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenverzekeringen
Beschreibung: Personenverzekeringen
Interne Kennung: D-2026-011 1_1
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge
Los: LOT-0002
Titel: Verzekeringen Materiële Schade
Beschreibung: Verzekeringen Materiële Schade
Interne Kennung: D-2026-011 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Beschreibung: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Interne Kennung: D-2026-011 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Verzekeringen Auto
Beschreibung: Verzekeringen Auto
Interne Kennung: D-2026-011 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Gezondheidszorgen
Beschreibung: Gezondheidszorgen
Interne Kennung: D-2026-011 5_5