295419-2026 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Samochód ratownictwa chemicznego dekontaminacyjny do zagrożeń CBRN – 4 szt
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Samochód ratownictwa chemicznego dekontaminacyjny do zagrożeń CBRN – 4 szt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 sztuk samochodów ratownictwa chemicznego dekontaminacyjnych do zagrożeń CBRN. Postępowanie jest podzielone na 4 części: CZĘŚĆ A - 1 szt. CZĘŚĆ B - 1 szt. CZĘŚĆ C - 1 szt. CZĘŚĆ D - 1 szt. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2A, 2B, 2C i 2D do SWZ – Specyfikacja techniczna, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy. Na każdą część zostanie zawarta odrębna umowa.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34221300 Einsatzwagen für Chemieunfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A - 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki samochodu ratownictwa chemicznego dekontaminacyjnych do zagrożeń CBRN. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2A do SWZ – Specyfikacja techniczna, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Część B - 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki samochodu ratownictwa chemicznego dekontaminacyjnych do zagrożeń CBRN. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2B do SWZ – Specyfikacja techniczna, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
Los: LOT-0003
Titel: Część C - 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki samochodu ratownictwa chemicznego dekontaminacyjnych do zagrożeń CBRN. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2C do SWZ – Specyfikacja techniczna, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Część D - 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki samochodu ratownictwa chemicznego dekontaminacyjnych do zagrożeń CBRN. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2D do SWZ – Specyfikacja techniczna, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.