295424-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Sukcesywna dostawa odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora immunochemicznego wraz z oprogramowaniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora immunochemicznego wraz z oprogramowaniem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa specjalistycznego systemu laboratoryjnego w zakresie analiz immunochemicznych, obejmująca analizator immunochemiczny wraz z oprogramowaniem oraz sukcesywną dostawę odczynników, materiałów eksploatacyjnych i zużywalnych. Ponadto przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu, uruchomienie, integrację z systemem szpitalnym, szkolenie personelu. 2. Opis, wielkość i zakres przedmiotu zamówienia: 1) dostawa odczynników, roztworów i wszelkiego typu materiałów zużywalnych potrzebnych do wykonania 45 800 oznaczeń (szacunkowa ilość oznaczeń) w ciągu 48 miesięcy. Oferty należy skalkulować pod względem trwałości wszystkich składowych zamówienia. 2) Dostawa właściwych materiałów kontrolnych w ilościach wystarczających do wykonania co najmniej raz dziennie kontroli jakości na minimum dwóch poziomach decyzyjnych , przez okres 48 miesięcy. 3) Oferowany zestaw sprzętu i odczynników musi zapewniać pełny ciąg diagnostyczny. Efektem końcowym jest pełny wynik badania. Oferta powinna zawierać wszystkie koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia w tym dzierżawę sprzętu, dostawę sprzętu, uruchomienie, integrację z systemem szpitalnym, szkolenie personelu, koszt odczynników i wszystkich komponentów niezbędnych do należytego wykonania badań, wraz z kalibracją i kontrolą wewnętrzną. Elementy niezbędne do wykonania analizy, nie wykazane w ofercie, będą dostarczane na koszt Wykonawcy – powyższe należy wskazać w Załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym.
Interne KennungZP.024.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
Titelanalizator immunochemiczny wraz z oprogramowaniem oraz odczynniki, materiały eksploatacyjne i zużywalne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dzierżawa specjalistycznego systemu laboratoryjnego w zakresie analiz immunochemicznych, obejmująca analizator immunochemiczny wraz z oprogramowaniem oraz sukcesywną dostawę odczynników, materiałów eksploatacyjnych i zużywalnych.
Interne KennungCzęść 1