295456-2026 - Ergebnis
Tschechien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Údržba travnatých ploch v městském obvodě Poruba, část 1., 2. a 4.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba travnatých ploch v městském obvodě Poruba, část 1., 2. a 4.
BeschreibungVeřejná zakázka je v souladu s ust. 35 ZZVZ rozdělena na 3 části podle místa poskytování služby, a to takto: Část č.1: Předmětem plnění je údržba ploch pozemků ve vlastnictví Statutárního města Ostravy, které se nacházejí na území městského obvodu Poruba. Jedná se o údržbu ploch pozemků uvedených v příloze č.1 smlouvy zahrnující: kosení travnatých ploch a vyhrabávání listí včetně sběru a odvozu trávy s listím na příslušné sběrné místo; celoroční čištění travnatých ploch od polétavého komunálního odpadu; sběr a svoz spadlých větví, včetně svozu větví po ořezech prováděných občany a jejich odvoz na příslušné sběrné místo Specifikace předmětu plnění je uvedena v návrhu smlouvy o dílo – příloha č. 5.1 zadávací dokumentace. Část č.2: Předmětem plnění je údržba ploch pozemků ve vlastnictví Statutárního města Ostravy, které se nacházejí na území městského obvodu Poruba a dále v areálu komunitního centra Všichni spolu, který se nachází v katastrálním území Pustkovec. Jedná se údržbu ploch pozemků uvedených v příloze č.1 smlouvy zahrnující: kosení travnatých ploch a vyhrabávání listí včetně sběru a odvozu trávy s listím na příslušné sběrné místo; celoroční čištění travnatých ploch od polétavého komunálního odpadu; sběr a svoz spadlých větví, včetně svozu větví po ořezech prováděných občany a jejich odvoz na příslušné sběrné místo Specifikace předmětu plnění je uvedena v návrhu smlouvy o dílo – příloha č. 5.2 zadávací dokumentace. Část č.4: Předmětem plnění je údržba ploch pozemků ve vlastnictví Statutárního města Ostravy, které se nacházejí na území městského obvodu Poruba. Jedná se o údržbu ploch pozemků uvedených v příloze č.1 smlouvy zahrnující: kosení travnatých ploch a vyhrabávání listí včetně sběru a odvozu trávy s listím na příslušné sběrné místo; celoroční čištění travnatých ploch od polétavého komunálního odpadu; sběr a svoz spadlých větví, včetně svozu větví po ořezech prováděných občany a jejich odvoz na příslušné sběrné místo Specifikace předmětu plnění je uvedena v návrhu smlouvy o dílo – příloha č. 5.3 zadávací dokumentace. Část č.3 není součástí tohoto zadávacího řízení.
Interne Kennung01/OTaS/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelÚdržba travnatých ploch v městském obvodě Poruba, část 1.
BeschreibungČást č.1: Předmětem plnění je údržba ploch pozemků ve vlastnictví Statutárního města Ostravy, které se nacházejí na území městského obvodu Poruba. Jedná se o údržbu ploch pozemků uvedených v příloze č.1 smlouvy zahrnující: kosení travnatých ploch a vyhrabávání listí včetně sběru a odvozu trávy s listím na příslušné sběrné místo; celoroční čištění travnatých ploch od polétavého komunálního odpadu; sběr a svoz spadlých větví, včetně svozu větví po ořezech prováděných občany a jejich odvoz na příslušné sběrné místo Specifikace předmětu plnění je uvedena v návrhu smlouvy o dílo – příloha č. 5.1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung01/OTaS/2026/1.část
Optionen
Beschreibung der Optionen§ 100 odst. 2 – změna dodavatele v průběhu plnění VZ Zadavatel si vyhrazuje právo změny závazku ze smlouvy, a to v souladu s § 100 odst.2 takto: V případě, že zadavatel uplatní odstoupení od smlouvy, nebo odstoupí od smlouvy vybraný dodavatel, vyhrazuje si nahradit vybraného dodavatele účastníkem zadávacího řízení, který se umístil jako druhý v pořadí, v případě, že tento bude souhlasit se vstupem do práv a povinností původního dodavatele.
LosLOT-0004
TitelÚdržba travnatých ploch v městském obvodě Poruba, část 4.
BeschreibungČást č.4: Předmětem plnění je údržba ploch pozemků ve vlastnictví Statutárního města Ostravy, které se nacházejí na území městského obvodu Poruba. Jedná se o údržbu ploch pozemků uvedených v příloze č.1 smlouvy zahrnující: kosení travnatých ploch a vyhrabávání listí včetně sběru a odvozu trávy s listím na příslušné sběrné místo; celoroční čištění travnatých ploch od polétavého komunálního odpadu; sběr a svoz spadlých větví, včetně svozu větví po ořezech prováděných občany a jejich odvoz na příslušné sběrné místo Specifikace předmětu plnění je uvedena v návrhu smlouvy o dílo – příloha č. 5.3 zadávací dokumentace.
Interne Kennung01/OTaS/2026/4.část
LosLOT-0003
TitelÚdržba travnatých ploch v městském obvodě Poruba, část 2.
BeschreibungČást č.2: Předmětem plnění je údržba ploch pozemků ve vlastnictví Statutárního města Ostravy, které se nacházejí na území městského obvodu Poruba a dále v areálu komunitního centra Všichni spolu, který se nachází v katastrálním území Pustkovec. Jedná se údržbu ploch pozemků uvedených v příloze č.1 smlouvy zahrnující: kosení travnatých ploch a vyhrabávání listí včetně sběru a odvozu trávy s listím na příslušné sběrné místo; celoroční čištění travnatých ploch od polétavého komunálního odpadu; sběr a svoz spadlých větví, včetně svozu větví po ořezech prováděných občany a jejich odvoz na příslušné sběrné místo Specifikace předmětu plnění je uvedena v návrhu smlouvy o dílo – příloha č. 5.2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung01/OTaS/2026/2.část