2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup PHM prostřednictvím palivových karet pro Povodí Odry, státní podnik
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek pohonných hmot a souvisejícího zboží a služeb bezhotovostním odběrem u čerpacích stanic na celém území České republiky prostřednictvím palivových (odběrových) karet pro motorová vozidla osobní, nákladní, traktory a další mechanizaci zadavatele po dobu trvání Rámcové dohody. Akceptace palivových karet musí být možná na celém území České republiky. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Vorherige Bekanntmachung: 646701-2023
Interne Kennung: 1555
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: realizováno dle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Změna ceny v důsledku změny DPH V případě, že v období mezi předložením nabídky účastníka a podpisem Rámcové dohody, případně v průběhu plnění předmětu Rámcové dohody dojde ke změnám sazeb DPH, upraví se nabídkové ceny s DPH. V takovém případě bude cena plnění upravena podle výše sazeb DPH platných ke dni zdanitelného plnění. 2. Změna dodavatele Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo nahradit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, budou-li splněny tyto podmínky: a) dojde k předčasnému ukončení Rámcové dohody v souladu s jejím zněním nebo jinak v souladu s právními předpisy platnými v České republice; b) vybraný dodavatel bude nahrazen dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek této veřejné zakázky; c) dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, zadavateli prokáže splnění kvalifikace i splnění všech dalších podmínek účasti v zadávacím řízení této veřejné zakázky dle této zadávací dokumentace a zákona; d) dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, bude pokračovat v plnění Rámcové dohody na veřejnou zakázku za podmínek odpovídajících své nabídce předložené v zadávacím řízení této veřejné zakázky; e) pokud se tímto postupem nepodaří uzavřít Rámcovou dohodu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, může zadavatel nahradit vybraného dodavatele dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako třetí, případně další v pořadí při hodnocení nabídek. Při tom musí být rovnocenným způsobem splněny podmínky uvedené v písmenech a) až d) tohoto odstavce.