See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZP/6/26 DOSTAWA, ROZBUDOWA, WDROŻENIE, URUCHOMIENIE LUB INTEGRACJA, W TYM ROZWÓJ HIS (5 ZADAŃ), INTEGRACJA SYSTEMU HIS, DIGITALIZACJA DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ, GŁOSOWY ASYSTENT REJESTRACJI PACJENTÓW
Beschreibung: DOSTAWA, ROZBUDOWA, WDROŻENIE, URUCHOMIENIE LUB INTEGRACJA (ODPOWIEDNIO - ZGODNIE Z OPZ) PONIŻSZYCH ELEMENTÓW, W PODZIALE NA ZADANIA: Zadanie 1 - Usprawnienie obsługi asortymentu depozytowego (Rozwój HIS). Zadanie 2 - Integracja HIS-Clininet z Rejestrem Endoprotezoplastyk (Rozwój HIS -Integracja z systemem Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) Ankiety Medyczne). Zadanie 3 - Integracja HIS-Clininet z Rejestrem Ankiet Udarowychi Trombektomii (Rozwój HIS - Integracja z systemem NFZ Ankiety Medyczne). Zadanie 4 - Integracja HIS-Clininet z Systemem Informatycznym Monitorowania Profilaktyki (Rozwój HIS - Integracja z systemem NFZ Ankiety Medyczne). Zadanie 5 - Integracja z Krajowym Rejestrem Nowotworów (Rozwój HIS - Integracja z systemem Krajowego Rejestru Nowotworów). Zadanie 6 - Integracje systemu HIS. Zadanie 7 - Dostawa, wdrożenie i integracja ze szpitalnym systemem informatycznym (HIS – CLININET CGM) systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej. Zadanie 8 - Głosowy asystent rejestracji pacjentów z wykorzystaniem bota głosowego AI (Bot / System) w pełni zintegrowanego z systemem HIS-Clininet Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentach zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 203082-2026
Interne Kennung: DZP/6/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z 2025 r. poz. 620, 769, 794, 1165, 1173, 1235), skraca termin składania ofert do 15 dni z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) D1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej”. Przedmiot zamówienia jest w całości finansowany ze środków projektu pn. „Przyspieszenie procesów cyfryzacji w Specjalistycznym Szpitalu w Kościerzynie” w ramach inwestycji D1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej” KPO. Zgodnie z § 10 ust. 1 Umowy nr KPOD.07.03-IP.10-0304/25/KPO/1090/2026/38 o objecie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia z dnia 13 stycznia 2026r., Zamawiający zobowiązany jest do rozliczenia środków finansowych w nieprzekraczalnym terminie do dnia kwalifikowalności wydatków, tj. 31 maja 2026r. Z dokumentacji projektu wynika, że termin ten nie podlega przedłużeniu. Zachowanie podstawowego terminu, tj. co najmniej 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, uniemożliwiłoby przeprowadzenie postępowania, zawarcie umowy i zrealizowanie przedmiotu zamówienia przed upływem wskazanej daty rozliczenia finansowania. W konsekwencji, brak skrócenia terminu składania ofert będzie skutkować uznaniem wydatków za niekwalifikowalne oraz koniecznością zwrotu części lub całości dofinansowania. Podstawowy termin składania ofert (35 dni) w połączeniu z kolejnymi etapami postępowania powoduje przekroczenie daty końcowej kwalifikowalności wydatków. Dodatkowo należy uwzględnić czas niezbędny na przygotowanie i zatwierdzenie dokumentacji do rozliczenia wydatków, co jeszcze bardziej skraca Zamawiającemu dostępny harmonogram. W związku z tym zachodzi pilna i uzasadniona potrzeba udzielenia zamówienia w rozumieniu art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp, poprzez skrócenie terminu składania ofert do 15 dni, aby zapewnić zawarcie umowy i zrealizowanie przedmiotu zamówienia w terminie umożliwiającym rozliczenie środków finansowych do dnia [31-05-2026]. Zamawiający wskazuje przy tym, że składanie ofert odbywać się będzie w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - Usprawnienie obsługi asortymentu depozytowego (Rozwój HIS)
Beschreibung: 1 - Usprawnienie obsługi asortymentu depozytowego (Rozwój HIS)
Interne Kennung: Zadanie 1 - Usprawnienie obsługi asortymentu depozytowego (Rozwój HIS)
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: 2 - Integracja HIS-Clininet z Rejestrem Endoprotezoplastyk (Rozwój HIS -Integracja z systemem Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) Ankiety Medyczne),
Beschreibung: 2 - Integracja HIS-Clininet z Rejestrem Endoprotezoplastyk (Rozwój HIS -Integracja z systemem Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) Ankiety Medyczne),
Interne Kennung: Zadanie 2 - Integracja HIS-Clininet z Rejestrem Endoprotezoplastyk (Rozwój HIS -Integracja z systemem Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) Ankiety Medyczne),
Los: LOT-0003
Titel: 3 - Integracja HIS-Clininet z Rejestrem Ankiet Udarowych i Trombektomii (Rozwój HIS - Integracja z systemem NFZ Ankiety Medyczne)
Beschreibung: 3 - Integracja HIS-Clininet z Rejestrem Ankiet Udarowych i Trombektomii (Rozwój HIS - Integracja z systemem NFZ Ankiety Medyczne)
Interne Kennung: Zadanie 3 - Integracja HIS-Clininet z Rejestrem Ankiet Udarowych i Trombektomii (Rozwój HIS - Integracja z systemem NFZ Ankiety Medyczne)
Los: LOT-0004
Titel: 4 - Integracja HIS-Clininet z Systemem Informatycznym Monitorowania Profilaktyki (Rozwój HIS - Integracja z systemem NFZ Ankiety Medyczne),
Beschreibung: 4 - Integracja HIS-Clininet z Systemem Informatycznym Monitorowania Profilaktyki (Rozwój HIS - Integracja z systemem NFZ Ankiety Medyczne),
Interne Kennung: Zadanie 4 - Integracja HIS-Clininet z Systemem Informatycznym Monitorowania Profilaktyki (Rozwój HIS - Integracja z systemem NFZ Ankiety Medyczne),
Los: LOT-0005
Titel: 5 - Integracja z Krajowym Rejestrem Nowotworów (Rozwój HIS - Integracja z systemem Krajowego Rejestru Nowotworów).
Beschreibung: 5 - Integracja z Krajowym Rejestrem Nowotworów (Rozwój HIS - Integracja z systemem Krajowego Rejestru Nowotworów).
Interne Kennung: Zadanie 5 - Integracja z Krajowym Rejestrem Nowotworów (Rozwój HIS - Integracja z systemem Krajowego Rejestru Nowotworów).
Los: LOT-0006
Titel: 6 - Integracje systemu HIS
Beschreibung: 6 - Integracje systemu HIS
Interne Kennung: Zadanie 6 - Integracje systemu HIS
Los: LOT-0007
Titel: 7 - Dostawa, wdrożenie i integracja ze szpitalnym systemem informatycznym (HIS – CLININET CGM) systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej
Beschreibung: 7 - Dostawa, wdrożenie i integracja ze szpitalnym systemem informatycznym (HIS – CLININET CGM) systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej
Interne Kennung: Zadanie 7 - Dostawa, wdrożenie i integracja ze szpitalnym systemem informatycznym (HIS – CLININET CGM) systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej
Los: LOT-0008
Titel: 8 - Głosowy asystent rejestracji pacjentów z wykorzystaniem bota głosowego AI (Bot / System) w pełni zintegrowanego z systemem HIS-Clininet
Beschreibung: 8 - Głosowy asystent rejestracji pacjentów z wykorzystaniem bota głosowego AI (Bot / System) w pełni zintegrowanego z systemem HIS-Clininet
Interne Kennung: Zadanie 8 - Głosowy asystent rejestracji pacjentów z wykorzystaniem bota głosowego AI (Bot / System) w pełni zintegrowanego z systemem HIS-Clininet