See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa dostępności i jakości diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia w szpitalu Na Wyspie Sp. z o.o. poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego w podziale na dziesięć części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprawa dostępności i jakości diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia w Szpitalu Na Wyspie Sp. z o.o. poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego w podziale na dziewięć części tj.: Część 1; Zakup EKG wysiłkowe z bieżnią, komputerem oprogramowaniem - 1 szt. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wymagane wg załącznik nr A. Część 2; Zakup Holtera ciśnieniowego - 5 szt. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wg. załącznika nr B. Część 3: Zakup Holtera EKG - 3 szt. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wg. załącznika nr C. Część 4; zakup Ultrasonografu z głowica sektorowo-kardiologiczną – 2 szt. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wg. załącznika nr D. Część 5; Zakup defibrylatora - 2 szt. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wg. załącznika nr E. Część 6; Zakup kardiomonitorów – 6 szt. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wg. załącznika nr F. Część 7; Zakup zestawu kardiologicznego pomp infuzyjnych ( 3 pompy strzykawkowe, 1 pompa objętościowa, stacja dokująca, statyw) – 4 zestawy. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wg. załącznika nr G. Część 8; Zakup monitora funkcji życiowych – 6 szt. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wg. załącznika nr H. Część 9; Zakup urządzenia do terapii wysokoprzepływowej HFMC- 2 szt. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wg. załącznika nr I. Część 10; Zakup wózka reanimacyjnego - 1 szt. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wg. załącznika nr J.
Vorherige Bekanntmachung: 107752-2026
Interne Kennung: SNW/ZP-371-6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Zakup EKG wysiłkowe z bieżnią, komputerem oprogramowaniem - 1 szt. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wymagane wg załącznik nr A.
Interne Kennung: Część 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Zakup Holtera ciśnieniowego - 5 szt. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wymagane wg załącznik nr B.
Interne Kennung: Część 2
Menge: 5 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Zakup Holtera EKG - 3 szt. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wymagane wg załącznik nr C.
Interne Kennung: Część 3
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Zakup Ultrasonografu z głowicą sektorowo-kardiologiczną – 2 szt. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wymagane wg załącznik nr D.
Interne Kennung: Część 4
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Zakup defibrylatora - 2 szt. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wymagane wg załącznik nr E.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Zakup kardiomonitorów – 6 szt. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wymagane wg załącznik nr F.
Interne Kennung: Część 6
Menge: 6 Stück
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Zakup zestawu kardiologicznego pomp infuzyjnych ( 3 pompy strzykawkowe, 1 pompa objętościowa, stacja dokująca, statyw) – 4 zestawy. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wymagane wg załącznik nr G.
Interne Kennung: Część 7
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: Zakup monitora funkcji życiowych – 6 szt. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wymagane wg załącznik nr H.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: Zakup urządzenia do terapii wysokoprzepływowej HFMC- 2 szt. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wymagane wg załącznik nr I.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: Zakup wózka reanimacyjnego - 1 szt. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne wymagane wg załącznik nr J.
Interne Kennung: Część 10