295524-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen – Generální oprava anténních nosičů AN-17 s repasí klimatizované technologické skříně a výměnou kabelů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGenerální oprava anténních nosičů AN-17 s repasí klimatizované technologické skříně a výměnou kabelů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je generální oprava pěti kusů anténního nosiče AN-17 na podvozku PANAV TV09P (dále též „anténní nosič“) včetně repase šesti kusů klimatizované technologické skříně, která je umístěna na podvozku, a výměny speciální kabeláže. Podrobné požadavky zadavatele na předmět plnění jsou uvedeny v příloze č. 2 zadávací dokumentace (Závazný vzor smlouvy), potažmo v příloze č. 1 Závazného vzoru smlouvy (Seznam činností celkové opravy AN-17 s repasí klimatizované technologické skříně a výměnou speciální kabeláže).
Interne KennungČTÚ-9 819/2026-606
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50333000 Wartung von Funkverbindungseinrichtungen, 50116100 Reparatur von Fahrzeugelektrik, 39717200 Klimageräte, 32521000 Fernmeldekabel, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 51210000 Installation von Messgeräten, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32521000 Fernmeldekabel, 50116100 Reparatur von Fahrzeugelektrik, 50333000 Wartung von Funkverbindungseinrichtungen, 39717200 Klimageräte, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 51210000 Installation von Messgeräten, 30200000 Computeranlagen und Zubehör