See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen ontwerper voor ontwerp gemeenteschool De Vaart te Nevele
Beschreibung: Bouwproject De Vaart: aanstellen ontwerper. VOORWERP VAN DE DIENSTEN: Het voorwerp van de opdracht betreft de volledige studie voor het uitbreiden en renoveren van de gemeenteschool De Vaart in Nevele. Meer uitlleg : zie selectieleidraad aub.
Interne Kennung: PPP0CU-8741/6106/2025/1657-OND-De Vaart
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/1657-OND-De Vaart_1