295573-2025 - Ergebnis
Tschechien – Nieder- und Mittelspannungskabel – Kabeláže DC pro výstavbu FVE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKabeláže DC pro výstavbu FVE
BeschreibungNákup kabeláže stejnosměrného proudu (DC) pro výstavbu a následné připojení plánovaných fotovoltaických elektráren (FVE) do distribuční sítě.
Interne KennungN006/25/V00003397
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321200 Nieder- und Mittelspannungskabel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje: (a) kdykoliv Zadávací řízení zrušit, nejpozději však do zavedení DNS, (b) změnit nebo doplnit dodatkem k Zadávací dokumentaci Zadávací podmínky před uplynutím Lhůty pro podání Žádostí o účast a kdykoli v průběhu doby trvání zavedeného DNS.