See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizacja infrastruktury wraz z doposażeniem w wysokiej klasy sprzęt i aparaturę medyczną Lecznictwo Ambulatoryjne Piekarskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Piekarach Śląskich (...)
Beschreibung: „Modernizacja infrastruktury wraz z doposażeniem w wysokiej klasy sprzęt i aparaturę medyczną Lecznictwo Ambulatoryjne Piekarskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Piekarach Śląskich, celem zwiększenia efektywności , dostępności i jakości świadczeń zdrowotnych w ramach centrum opieki wysokospecjalistycznej Krajowej Sieci Kardiologicznej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia ”Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” w tym: Zadanie nr 1 – Zakup wysokiej klasy aparatu UKG 3D/4D - 1 sztuka, Zadanie nr 2 – Zakup wysokiej klasy rejestratora EKG 12 – kanałowego metodą Holtera 24 h - 12 sztuk, Zadanie nr 3– Zakup stacji roboczej wraz z oprogramowaniem do analizy zapisu z rejestratorów EKG 12 – 2 sztuki. Zadanie nr 4 – Zakup wysokiej klasy rejestratora RR metodą Holtera wraz z niezbędnym osprzętem – 12 sztuk Zadanie nr 5 - Zakup stacji roboczej wraz z oprogramowaniem do analizy zapisu z rejestratorów RR metodą Holtera – 1 sztuka. Zadanie nr 6– Zakup aparatu EKG 12 kanałowego na wózku jezdnym wraz z niezbędnym osprzętem – 2 sztuki. Zadanie nr 7 – Zakup kozetki lekarskiej –3 sztuki. Zadanie nr 8 – Zakup kozetki do badań UKG sterowanej elektrycznie – 1 sztuka. Zadanie nr 9 – Zakup kardiowertera/defibrylatora dwufazowego zewnętrznego z możliwością stymulacji zewnętrznej oraz pulsoksymetrem 1 sztuka Zadanie nr 10 – Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: biurko lekarskie -3 sztuki, zakup Zadanie nr 11– Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: fotel lekarski do biurka - 3 sztuki Zadanie nr 12 – Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: fotel do wykonywania badań UKG - 1 sztuki. Zadanie nr 13 – Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: szafka na leki - 3 sztuki. Zadanie nr 14 – Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: szafa do przechowywania głowicy do badań TEE - 1 sztuka.
Interne Kennung: DZP 3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Modernizacja infrastruktury wraz z doposażeniem w wysokiej klasy sprzęt i aparaturę medyczną Lecznictwo Ambulatoryjne Piekarskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Piekarach Śląskich, celem zwiększenia efektywności , dostępności i jakości świadczeń zdrowotnych w ramach centrum opieki wysokospecjalistycznej Krajowej Sieci Kardiologicznej”
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Zakup wysokiej klasy aparatu UKG 3D/4D - 1 sztuka,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Zakup wysokiej klasy rejestratora EKG 12 – kanałowego metodą Holtera 24 h - 12 sztuk,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0003
Beschreibung: Zadanie nr 3– Zakup stacji roboczej wraz z oprogramowaniem do analizy zapisu z rejestratorów EKG 12 – 2 sztuki.
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Los: LOT-0004
Beschreibung: Zadanie nr 4 – Zakup wysokiej klasy rejestratora RR metodą Holtera wraz z niezbędnym osprzętem – 12 sztuk
Los: LOT-0005
Beschreibung: Zadanie nr 5 - Zakup stacji roboczej wraz z oprogramowaniem do analizy zapisu z rejestratorów RR metodą Holtera – 1 sztuka.
Los: LOT-0006
Beschreibung: Zadanie nr 6– Zakup aparatu EKG 12 kanałowego na wózku jezdnym wraz z niezbędnym osprzętem – 2 sztuki.
Haupteinstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0007
Beschreibung: Zadanie nr 7 – Zakup kozetki lekarskiej –3 sztuki.
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0008
Beschreibung: Zadanie nr 8 – Zakup kozetki do badań UKG sterowanej elektrycznie – 1 sztuka.
Los: LOT-0009
Beschreibung: Zadanie nr 9 – Zakup kardiowertera/defibrylatora dwufazowego zewnętrznego z możliwością stymulacji zewnętrznej oraz pulsoksymetrem 1 sztuka
Los: LOT-0010
Beschreibung: Zadanie nr 10 – Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: biurko lekarskie -3 sztuki,
Los: LOT-0011
Beschreibung: Zadanie nr 11– Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: fotel lekarski do biurka - 3 sztuki
Los: LOT-0012
Beschreibung: Zadanie nr 12 – Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: fotel do wykonywania badań UKG - 1 sztuki.
Los: LOT-0013
Beschreibung: Zadanie nr 13 – Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: szafka na leki - 3 sztuki.
Los: LOT-0014
Beschreibung: Zadanie nr 14 – Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: szafa do przechowywania głowicy do badań TEE - 1 sztuka.