2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa niezbędnych środków transportu dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie
Beschreibung: Dostawa nowych samochodów pięcioosobowych, terenowych 4WD – 2 szt. Dostawa nowych quadów 4WD z homologacją - 3szt, Dostawa nowych przyczepek: jednostanowiskowej DMC do 750kg oraz dwustanowiskowej DMC 1000-1200 kg Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Podstawy wykluczenia: Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę, w stosunku, do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 108 u. 1 ustawy Pzp. art. 109 u. 1 pkt. 4 ustawy PZP oraz wykonawców wypełniających znamiona opisane w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę. 3. Do oferty Wykonawca dołącza: a) oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie oraz art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 7 do SWZ. 4. Dokument składany przez Wykonawcę na wezwanie Zamawiającego: Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie (nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania) aktualnego na dzień składania ofert 1) oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 594 t.j.), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - Załącznik nr 6 do SWZ; 2) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 Pzp sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; 3) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 Pzp sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 4) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia - wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ; 5) w przypadku podmiotu udostępniającego zasoby: oświadczenie o aktualności oświadczenia w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, zgodnie z Załącznikiem nr 7 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa nowych samochodów terenowych dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie
Beschreibung: Dostawa 2 szt. nowych samochodów pięcioosobowych, terenowych 4WD dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa quadów dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie
Beschreibung: Dostawa 3 szt. nowych quadów 4WD z homologacją dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa przyczepek dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie
Beschreibung: Dostawa nowej 1 szt. przyczepki jednostanowiskowej oraz 1 szt. nowej przyczepki dwustanowiskowej dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie.
Haupteinstufung (cpv): 34223300 Anhänger