See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli wraz z montażem dla Ursynoteki przy ul. Polnej Róży 1 w Warszawie
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli wraz montażem dla Ursynoteki przy ul. Polnej Róży 1 w Warszawie. Celem przedmiotu zamówienia jest wyposażenie obiektu w niezbędne meble do funkcjonowania biblioteki zgodnie z potrzebami Użytkownika. Miejsce dostawy: lokal biblioteki znajdującego się na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Polnej Róży 1 w Warszawie. Wejście do lokalu bezpośrednio z ciągu pieszego drogi publicznej. Po obu stronach jezdni miejsca do parkowania. Nawierzchnia jezdni i chodnika z kostki brukowej. Charakterystyczne parametry lokalu: Powierzchnia użytkowa 219,56 m2 (bez wewnętrznych ścian działowych). Wysokość: 2,90 m; 3,15 m; 3,60 m. Kubatura netto 672 m3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami tj. opis mebli (załącznik nr 1), aranżacja pomieszczeń (załącznik nr 2), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ, który będzie załącznikiem nr 1 do umowy; Formularz cenowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ, który będzie załącznikiem nr 3 do umowy. Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 36/WZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mebli wraz z montażem dla Ursynoteki przy ul. Polnej Róży 1 w Warszawie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39155100 Büchereieinrichtungen