See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na IT
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky výpočetní a komunikační techniky, příslušenství a příslušného programového vybavení do Ústavu hematologie a krevní transfuze, podrobně rozdělených do kategorií. Příklad přehledu předmětu plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS je uveden v příloze č. 3 ZD. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS a jeho technické podmínky budou vždy konkrétně a podrobně vymezeny v jednotlivých výzvách k podání nabídek podle § 141 zákona. DNS je rozděleno do 5 kategorií. Pro úplnost zadavatel upřesňuje, že si vyhrazuje právo v rámci dílčích veřejných zakázek zadávaných v jednotlivých kategoriích, pro účely posouzení splnění stanovených technických podmínek, požadovat předložení produktových listů a certifikátů výrobků např.: katalogový/ datový list s popisem vlastností, fotografiemi, návod k použití v českém jazyce, prohlášení o shodě, v platném znění, a to v českém jazyce. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS a podrobná specifikace budou vždy konkrétně a podrobně vymezeny v jednotlivých výzvách k podání nabídek podle § 141 ZZVZ. Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených nepravidelných intervalech závislých na svých provozních potřebách. Objemy jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou rovněž závislé na provozních potřebách zadavatele a jejich počet může být od jednotek až po stovky jednotek v konkrétní veřejné zakázce.
Interne Kennung: VZ24019
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 48510000 Kommunikationssoftwarepaket, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48811000 E-Mail-System, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 30234000 Speichermedien, 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 32400000 Netzwerke, 31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte, 32500000 Fernmeldebedarf, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 51000000 Installation (außer Software), 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 48820000 Server, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48400000 Softwarepaket für Geschäftstransaktionen und persönliche Arbeitsabläufe, 48800000 Informationssysteme und Server, 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30216000 Magnetische oder optische Leser, 30110000 Textverarbeitungsgeräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32440000 Telemetrie- und Endgeräte, 31158000 Ladegeräte, 51611000 Installation von Computern, 72263000 Software-Implementierung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72268000 Bereitstellung von Software, 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Sítě a síťové prvky
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky sítí a síťových prvků do Ústavu hematologie a krevní transfuze.
Interne Kennung: 24019-4
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte, 32440000 Telemetrie- und Endgeräte
Los: LOT-0003
Titel: Ostatní IT příslušenství
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky ostatního IT příslušenství do Ústavu hematologie a krevní transfuze.
Interne Kennung: 24019-3
Haupteinstufung (cpv): 30234000 Speichermedien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte, 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 30110000 Textverarbeitungsgeräte, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30216000 Magnetische oder optische Leser, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher
Los: LOT-0002
Titel: SW
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky příslušného programového vybavení související se software do Ústavu hematologie a krevní transfuze.
Interne Kennung: 24019-2
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 48510000 Kommunikationssoftwarepaket, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48811000 E-Mail-System, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48400000 Softwarepaket für Geschäftstransaktionen und persönliche Arbeitsabläufe, 48800000 Informationssysteme und Server
Los: LOT-0001
Titel: HW
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky výpočetní a komunikační techniky související s hardware do Ústavu hematologie a krevní transfuze.
Interne Kennung: 24019-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 48820000 Server, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte