2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizace projektu úspor metodou EPC v areálu Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace
Beschreibung: Náplní veřejné zakázky je návrh a realizace energeticky úsporných opatření v objektech zadavatele metodou EPC, tedy se zárukou za úsporu energie a vody, v souladu ze zákonem č.406/2000 Sb., o hospodaření energií. Jedná se o komplexní veřejnou zakázku zahrnující přípravu, realizaci a následné dlouhodobé sledování a vyhodnocování výsledků realizovaných energeticky úsporných opatření (po dobu nejméně 12 let), přičemž dodavatel, se kterým bude uzavřena smlouva, poskytne zadavateli smluvní záruky za dosažení smluvně stanovených úspor energie a za dosažení očekávaných ekonomických přínosů projektu. Dodavatel sám navrhne konkrétní energeticky úsporná opatření a zahrne je do projektu EPC, který následně v objektech zrealizuje. Součástí tohoto projektu je realizace tzv. povinných opatření specifikovaných v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45232141 Heizanlage, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 51543400 Installation von Wäschereiwaschmaschinen, Maschinen für die chemische Reinigung und Trockenmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 45000000 Bauarbeiten, 45232141 Heizanlage, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 51543400 Installation von Wäschereiwaschmaschinen, Maschinen für die chemische Reinigung und Trockenmaschinen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem. Zadavatel si vyhrazuje právo valorizovat smluvní cenu sjednanou ve smlouvě uzavřené s vybraným dodavatelem na základě zadávacího řízení této veřejné zakázky, a to za podmínek a způsobem stanovenými smlouvou podle přílohy č. 11 návrhu Smlouvy, který je přílohou č. 3 tohoto základního dokumentu zadávací dokumentace. Dále, s ohledem na základní cíl předmětu veřejné zakázky, kterým je zvýšení energetické účinnosti objektů zadavatele, je za účelem naplnění tohoto cíle vybraný dodavatel povinen ve fázi realizace projektu prověřovat poznatky získané v souvislosti s poskytováním energetického managementu při provozu objektů a na základě provedených zjištění je vybraný dodavatel po dobu trvání smlouvy oprávněn předkládat zadavateli v souladu s prováděným energetickým managementem návrhy na provedení nových dodatečných opatření na zvýšení energetické účinnosti, a to až do výše 30 % ceny základních investičních opatření.