295805-2025 - Wettbewerb
Polen – Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten – Wykonanie robót budowlanych w ramach modernizacji składu paliw nr 1 - Łask.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie robót budowlanych w ramach modernizacji składu paliw nr 1 - Łask.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania nr 51189 „Modernizacja składu paliw nr 1” na terenie kompleksu wojskowego w Łasku.
Interne Kennung1/O/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 90722000 Umweltsanierung, 09100000 Brennstoffe
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót budowlanych w ramach modernizacji składu paliw nr 1 - Łask oraz wykonanie zakresu szczegółowo określonego poniżej oraz załącznikach do SWZ. 2. Zamierzenie budowlane polega na rozbiórce zbiorników i infrastruktury podziemnej, budowie zbiorników magazynowych paliwa oraz infrastruktury towarzyszącej, w tym rurociągów technologicznych, budowie zbiornika ppoż. i kontenerowej pompowni ppoż., przebudowie drogi wewnętrznej, budowie placu manewrowego i pozostałych instalacji zewnętrznych. 3. Zamierzenie budowlane posiada decyzję o pozwoleniu na budowę i rozbiórkę nr 155/24 wydaną 04.10.2024 r. przez Wojewodę Łódzkiego. 4. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje roboty:1) BRANŻY BUDOWLANEJ, 2) BRANŻY SANITARNEJ, 3) BRANŻY ELEKTRYCZNEJ i ELEKTROENERGETYCZNEJ, 4) BRANŻY TELEKOMUNIKACYJNEJ, 5) BRANŻY DROGOWEJ, 6) ZAGOSPODAROWANIE TERENU, 7) Inwestycja obejmuje także: – wykonanie opracowań związanych z organizacją i realizacją robót, – wykonanie opracowań eksploatacyjnych instalacji i urządzeń, – sporządzanie niezbędnych protokołów odbioru robót, – wykonanie niezbędnych pomiarów powykonawczych, – wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej, – wykonanie dokumentacji powykonawczej. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1) Termin rozpoczęcia realizacji umowy: z dniem podpisania umowy. 2) Termin wykonania robót budowlano-rozbiórkowych: do 24 miesięcy od dnia podpisania umowy. 3) Termin przekazania do użytkowania (w oparciu o uzyskaną decyzję administracyjną umożliwiającą przystąpienie do użytkowania): do 26 miesięcy od dnia podpisania Umowy. 4) Termin rozliczenia Umowy: do 28 miesięcy od dnia podpisania umowy. 5) Serwis gwarancyjny przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty przekazania przedmiotu zamówienia do użytkowania. W ramach prowadzonego serwisu Wykonawca zapewnia materiały eksploatacyjne. 6) Okres udzielonej gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot umowy, użyte materiały, dostarczone urządzenia oraz sprzęt i wyposażenie: 36 miesięcy (gwarancja) i 60 miesięcy (rękojmia) od daty podpisania protokołu odbioru końcowego robót budowlanych. (Planowany termin zakończenia zadania – 2027 r./2028 r.)