See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i systemów informatycznych - 4 zadania w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” (nabór konkurencyjny)
Beschreibung: Zadanie nr 1 Zakup sprzętu ICT - głównych przełączników sieciowych Zadanie nr 2 Zakup sprzętu informatycznego na potrzeby utworzenia cyfrowego bunkra (macierz, serwer - 1 komplet) Zadanie nr 3 Zakup oprogramowania klasy PAM - licencja, wdrożenie i wsparcie (1 komplet) Zadanie nr 4 Zakup oprogramowania - Skaner podatności i web - licencja wraz z wdrożeniem (1 komplet) Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.1a-1.4a do „Specyfikacji warunków zamówienia”
Interne Kennung: ZDZ.261.14.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1-Zakup sprzętu ICT - głównych przełączników sieciowych
Beschreibung: Zakup sprzętu informatycznego - głównych przełączników sieciowych
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2-Zakup sprzętu informatycznego na potrzeby utworzenia cyfrowego bunkra (macierz, serwer - 1 komplet)
Beschreibung: Zakup sprzętu informatycznego na potrzeby utworzenia cyfrowego bunkra (macierz, serwer - 1 komplet)
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3-Zakup oprogramowania klasy PAM - licencja, wdrożenie i wsparcie (1 komplet)
Beschreibung: Zakup oprogramowania klasy PAM - licencja, wdrożenie i wsparcie (1 komplet)
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4-Zakup oprogramowania - Skaner podatności i web - licencja wraz z wdrożeniem (1 komplet)
Beschreibung: Zakup oprogramowania - Skaner podatności i web - licencja wraz z wdrożeniem (1 komplet)
Interne Kennung: Zadanie 4