2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectsourcing Project Engineer HVAC
Beschreibung: Toelichting: Inhuren van een senior projectmanager gebouwprojecten met specialisatie HVAC & Elektriciteit. De kandidaat zal instaan voor het uitvoeren van studies binnen de gevraagde domeinen, het ondersteunen van interne collega projectmanagers als domeinexpert en het coördineren van diverse projecten op de verschillende campussen van de hogeschool. Er wordt verwacht minstens 4 dagen per week voor de hogeschool te werken. De geschatte duurtijd van de opdracht bedraagt: • Bij 100% tewerkstelling: 220 mandagen • Bij 80% tewerkstelling : 176 mandagen Een werkdag omvat 8u. De aanbesteder behoudt zich het recht om tijdens de looptijd van de opdracht het arbeidsregime aan te passen. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: PERCEEL 1- Brussel & Vlaams Brabant:: PERCEEL 2 - Oost Vlaanderen: Uitvoeringstermijn PERCEEL 1- Brussel & Vlaams Brabant: Termijn in maanden: 12 maanden Voorziene begindatum van de diensten: 12 mei 2025 Voorziene einddatum van de diensten: 11 mei 2026 PERCEEL 2 - Oost Vlaanderen: Termijn in maanden: 12 maanden Voorziene begindatum van de diensten: 12 mei 2025 Voorziene einddatum van de diensten: 11 mei 2026
Interne Kennung: PPP0RD-278/5125/2025/02 - ID278
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PERCEEL 1 - Brussel & Vlaams Brabant:
Beschreibung: PERCEEL 1 - Brussel & Vlaams Brabant:
Interne Kennung: 2025/02 - ID278_1
Haupteinstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Los: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2 - Oost Vlaanderen
Beschreibung: Verlengbaar met 1 maal 12 maand. Mogelijkheid tot opzeg via aangetekend schrijven met opzegtermijn van 1 maand.
Interne Kennung: 2025/02 - ID278_2
295855-2025 - Resultaat
België – Dienstverlening door ingenieurs – Projectsourcing Project Engineer HVAC
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0RD-278/5125/2025/02 - ID278
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/02 - ID278_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71541000 Bouwprojectenbeheer
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Perceel: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2 - Oost Vlaanderen
Interne identificatiecode: 2025/02 - ID278_2