29590-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Rozwój usług cyfrowych w Zespole Opieki Zdrowotnej w Białej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozwój usług cyfrowych w Zespole Opieki Zdrowotnej w Białej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: „Rozwój usług cyfrowych w Zespole Opieki Zdrowotnej w Białej”. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 zadań: 1. Zadanie 1 - Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów – zgodnie z załącznikiem 2/1 do SWZ, 2. Zadanie 2 - Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe – zgodnie z załącznikiem 2/2 do SWZ, 3. Zadanie 3 – Rozbudowa Systemu PACS/RIS - zgodnie z załącznikiem 2/3 do SWZ, 4. Zadanie 4 – BACKUP Zintegrowanego Systemu Medycznego - zgodnie z załącznikiem 2/4 do SWZ, 5. Zadanie 5 - Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa - zgodnie z załącznikiem 2/5 do SWZ, 6. Zadanie 6 - Zakup i wdrożenie rozwiązania integracyjnego Platformy Usług Inteligentnych - zgodnie z załącznikiem 2/6 do SWZ, 7. Zadanie 7 - Opracowanie kompleksowej dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji oraz Systemu Zarządzania Ciągłością Działania - zgodnie z załącznikiem 2/7 do SWZ, 8. Zadanie 8 - Dostawa 29 zestawów komputerowych z oprogramowaniem wraz z UPS - zgodnie z załącznikiem 2/8 do SWZ, 9. Zadanie 9 - Dostawa komputera stacjonarnego oraz 2 monitorów – zgodnie z załącznikiem 2/9 do SWZ, 10. Zadanie 10 - Modernizacja infrastruktury informatycznej szpitala - zgodnie z załącznikiem 2/10 do SWZ, 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w szczególności w: 1.) Formularzach cenowych dla zadań 1 - 10 – załączniki nr 2/1 – 2/10 do SWZ, 2.) Projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 8 do SWZ,
Interne KennungZP/01/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów
BeschreibungZadanie 1 - Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów – zgodnie z załącznikiem 2/1 do SWZ,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72265000 Software-Konfiguration, 48612000 Datenbankverwaltungssystem, 48814000 Medizinische Informationssysteme
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe
BeschreibungZadanie 2 - Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe – zgodnie z załącznikiem 2/2 do SWZ,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72265000 Software-Konfiguration, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48612000 Datenbankverwaltungssystem
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 – Rozbudowa Systemu PACS/RIS
BeschreibungZadanie 3 – Rozbudowa Systemu PACS/RIS - zgodnie z załącznikiem 2/3 do SWZ,
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 – BACKUP Zintegrowanego Systemu Medycznego
BeschreibungZadanie 4 – BACKUP Zintegrowanego Systemu Medycznego - zgodnie z załącznikiem 2/4 do SWZ,
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 - Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa
BeschreibungZadanie 5 - Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa - zgodnie z załącznikiem 2/5 do SWZ,
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80330000 Ausbildung im Bereich Sicherheit
LosLOT-0006
TitelZadanie 6 - Zakup i wdrożenie rozwiązania integracyjnego Platformy Usług Inteligentnych
BeschreibungZadanie 6 - Zakup i wdrożenie rozwiązania integracyjnego Platformy Usług Inteligentnych - zgodnie z załącznikiem 2/6 do SWZ,
LosLOT-0007
TitelZadanie 7 - Opracowanie kompleksowej dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji oraz Systemu Zarządzania Ciągłością Działania
BeschreibungZadanie 7 - Opracowanie kompleksowej dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji oraz Systemu Zarządzania Ciągłością Działania - zgodnie z załącznikiem 2/7 do SWZ,
Haupteinstufung (cpv): 79417000 Sicherheitsberatung
LosLOT-0008
TitelZadanie 8 - Dostawa 29 zestawów komputerowych z oprogramowaniem wraz z UPS
BeschreibungZadanie 8 - Dostawa 29 zestawów komputerowych z oprogramowaniem wraz z UPS - zgodnie z załącznikiem 2/8 do SWZ,
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
LosLOT-0009
TitelZadanie 10 - Modernizacja infrastruktury informatycznej szpitala
BeschreibungZadanie 10 - Modernizacja infrastruktury informatycznej szpitala - zgodnie z załącznikiem 2/10 do SWZ
LosLOT-0010
TitelZadanie 9 - Dostawa komputera stacjonarnego oraz 2 monitorów
BeschreibungZadanie 9 - Dostawa komputera stacjonarnego oraz 2 monitorów – zgodnie z załącznikiem 2/9 do SWZ