2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud openbare verlichting gemeente Noordenveld
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op het onderhoud van de openbare verlichting binnen de gemeente Noordenveld. De openbare verlichting binnen de Gemeente Noordenveld bestaat uit ca. 7.600 lichtmasten en ca. 7.740 armaturen, met een verwachte groei van 2%. Zie voor exacte aantallen het bijgaande bestek.
Interne Kennung: 901002-006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Middels deze aanbesteding wenst de gemeente Noordenveld een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het leveren, (ver)plaatsen, vervangen en onderhouden van de openbare verlichtingsinstallatie binnen de gemeente Noordenveld, conform de eisen en voorwaarden zoals opgenomen in deze offerteaanvraag en het bijbehorende bestek.