2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektriciteit en gas gemeente Waalwijk en Loon op Zand
Beschreibung: Gemeente Waalwijk en Loon op Zand wensen gezamenlijk via Europese aanbesteding een elektriciteit- en gasleveringscontract af te sluiten voor de jaren 2028 t/m 2029 met een mogelijkheid tot verlenging van twee keer één jaar. Zie het aanbestedingsdocument voor de aantallen.
Interne Kennung: 115998
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Levering van elektriciteit en gas voor de gemeente Waalwijk en de gemeente Loon op Zand
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie verlengingen