See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoopcentrale Stad Hasselt - Raamovereenkomst gazonmaaien
Beschreibung: Aankoopcentrale stad Hasselt - Raamovereenkomst gazonmaaien. Deze opdracht is een raamovereenkomst met één deelnemer en omvat het uitvoeren van gazonmaaien op grondgebied Hasselt op afroep. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: - Perceel 1: Maaien van grasmatten grondgebied Stad Hasselt gebied 1 - Perceel 2: Maaien van grasmatten grondgebied Stad Hasselt gebied 2 - Perceel 3: Maaien van grasmatten grondgebied Stad Hasselt gebied 3 - Perceel 4: Maaien van grasmatten grondgebied Stad Hasselt gebied 4 - Perceel 5: Maaien van grasmatten grondgebied Stad Hasselt gebied 5 - Perceel 6 : Maaien van grasmatten OCMW gebouwen op diverse plaatsen De basisopdracht omhelst 1 seizoen waarin de werken voornamelijk dienen te worden uitgevoerd vanaf het voorjaar (afhankelijk van de gunningsdatum) 2026 tot en met eind december 2026. De opdracht kan1 keer uitdrukkelijk verlengd worden.
Interne Kennung: PPP0D1-6482/6368/2026-6482
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Maaien van grasmatten grondgebied Stad Hasselt sector 1
Beschreibung: Perceel 1: Maaien van grasmatten grondgebied Stad Hasselt sector 1
Interne Kennung: 2026-6482_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Maaien van grasmatten grondgebied Stad Hasselt sector 2
Beschreibung: Perceel 2: Maaien van grasmatten grondgebied Stad Hasselt sector 2
Interne Kennung: 2026-6482_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Maaien van grasmatten grondgebied Stad Hasselt sector 3
Beschreibung: Perceel 3: Maaien van grasmatten grondgebied Stad Hasselt sector 3
Interne Kennung: 2026-6482_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Maaien van grasmatten grondgebied Stad Hasselt sector 4
Beschreibung: Perceel 4: Maaien van grasmatten grondgebied Stad Hasselt sector 4
Interne Kennung: 2026-6482_4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Maaien van grasmatten grondgebied Stad Hasselt sector 5
Beschreibung: Perceel 5: Maaien van grasmatten grondgebied Stad Hasselt sector 5
Interne Kennung: 2026-6482_5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 : Maaien van grasmatten OCMW gebouwen op diverse plaatsen
Beschreibung: Perceel 6 : Maaien van grasmatten OCMW gebouwen op diverse plaatsen
Interne Kennung: 2026-6482_6