2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pocztowych na rzecz Urzędu Miejskiego Wrocławia, polegających na przyjmowaniu do obrotu pocztowego rejestrowanych i nierejestrowanych, krajowych i zagranicznych przesyłek listowych i paczek oraz zwracaniu ich zamawiającemu po wyczerpaniu możliwości doręczenia lub wydania adresatowi, zgodnie z ustawą Prawo pocztowe oraz świadczenie usług kurierskich krajowych i zagranicznych
Beschreibung: Świadczenie usług pocztowych na rzecz Urzędu Miejskiego Wrocławia, polegających na przyjmowaniu do obrotu pocztowego rejestrowanych i nierejestrowanych, krajowych i zagranicznych przesyłek listowych i paczek oraz zwracaniu ich zamawiającemu po wyczerpaniu możliwości doręczenia lub wydania adresatowi, zgodnie z ustawą Prawo pocztowe oraz świadczenie usług kurierskich krajowych i zagranicznych
Interne Kennung: ZP/PN/25/2025/WOK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wstępne ogłoszenie informacyjne nr 76127-2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Przyjmowanie do obrotu pocztowego krajowych i zagranicznych, rejestrowanych i nierejestrowanych przesyłek listowych i paczek oraz zwracaniu ich po wyczerpaniu możliwości doręczenia lub wydania adresatowi, zgodnie z ustawą Prawo Pocztowe.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2: Świadczenie usług kurierskich krajowych i zagranicznych
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64120000 Kurierdienste