2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Openbare Verlichting
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Het leveren van masten en armaturen b. Het (ver)plaatsen, vervangen, monteren en aansluiten van verlichtingsobjecten, masten en armaturen; c. Het coördineren van werkzaamheden aan het gereguleerde netwerk; d. Het uitvoeren van, preventief en correctief onderhoud, bestaande o.a. uit: - Herstellen van schades, veroorzaakt door aanrijdingen of vernielingen; - Herstellen van schade als gevolg van ouderdom, slijtage of weersinvloeden; e. Het onderhouden van objecten van derden zoals NBD (voorheen ANWB) verlichting; f. Het uitvoeren van renovatie- en uitbreidingsprojecten; g. Het verwerken van mutaties in het gemeentelijk beheersysteem. h. Het beheren en in stand houden van een 24-uurs storingsmelddienst. i. Algemene werkzaamheden voor het functioneel in stand houden van de openbare verlichting De geraamde waarde voor de dienstverlening voor deze raamovereenkomst bedraagt € 2.000.000 exclusief BTW. De genoemde waarde is indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Om die reden zal deze worden gesloten voor een maximale waarde van 150% van voornoemd bedrag, om te voorkomen dat de geraamde waarde wordt overschreden voordat de looptijd van de raamovereenkomst is verstreken. Dit betekent overigens niet dat de geraamde waarde in totaal ook daadwerkelijk in opdrachten wordt uitgezet gedurende de contractperiode
Interne Kennung: HHL-ROK-26-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie van 2 x 1 jaar