See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w tym pełnienie funkcji lekarza kierującego Centrum Zdrowia Psychicznego i Klinicznym Oddziałem Psychiatrycznym w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych w tym pełnienie funkcji lekarza kierującego Centrum Zdrowia Psychicznego i Klinicznym Oddziałem Psychiatrycznym w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie zgodnie z zapisami SWKO
Interne Kennung: 75/ZP/KONT/5WSzKzP SP–ZOZ/2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w tym pełnienie funkcji lekarza kierującego w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Zakaźnych i Alergologii w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych w tym pełnienie funkcji lekarza kierującego w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Zakaźnych i Alergologii w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie zgodnie z SWKO w tym zakresie
Interne Kennung: 1